Žalgirio klinika
 
 
Klinikos centrai

Klinikos įstatai

Struktūra

Privatumo politika

Ataskaitos

Parama

Darbo užmokestis

Viešieji pirkimai

Vidaus tvarkos taisyklės

Paciento teisės ir pareigos

Informacija pacientams

Darbuotojų etikos kodeksas

Projektai

Skelbimai

Siūlome darbą

Korupcijos prevencija

Bendradarbiaujame su Vilniaus
vaikų ir jaunimo dailės mokykla

Informacija apie tarnybines nuobaudas ir paskatinimus

Piliečių chartija

 

 


 

Mums svarbi Jūsų nuomonė
Vardas:
El. paštas:
Žinutė:
 
Puslapiai: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 |

Nuoširdžiausia padėka Veido ir žandikaulių chirurgijos I skyriui , o pats nuoširdžiausias ačiū Gyd. Andrius Talijūnas . Ačiū už padrąsinantį bendravimą visos operacijos metu, ačiū už itin aukštos kokybės sveikatos priežiūrą.

Norėčiau padėkoti gydytojui chirurgui Aleksandrui Suduiko už puikiai atliktas operacijas, priežiūrą bei malonias konsultacijas. Į abidvi operacijas morališkai ruošiausi blogiausiam, deja (arba ne) to momento taip ir nesulaukiau: tiek prieš, tiek eigoje, tiek po nejaučiau jokio diskomforto, viskas vyko labai profesionaliai ir greitai. Ačiū labai už jūsų darbą, dėmesį bei rūpestį. Sėkmės tolimesniuose darbuose!

Nuoširdžiai dėkoju gydytojui Giedriui Krukoniui už dėmesingumą ir profesonalumą.

2020-02-01, šeštadienį, vakare apie 19 val. atvykau į VU ligoninės Žalgirio klinikos Priėmimo sk., dirbo gyd. chirurgas Aleksander’is Suduiko su komanda. Puikus, paprastas, mandagus, malonus gydytojas. Komanda t. p. Paguldė 2020-02-04 į Veido ir žandikaulio chirurgijos I skyrių, operavo 2020-02-05. Nuoširdžiai dėkoju VU ligoninės Žalgirio klinikos Veido ir žandikaulio chirurgijos I skyriaus gyd. chirurgui Aleksander’iui Suduiko, gyd. chirurgei Izidorai Martusevičiūtei, gyd. anesteziologei Violetai Griškevičienei, už meilę savo darbui, už konkretumą, paprastumą ir gebėjimą trumpai ir aiškiai pasakyti, nuraminti, kas manęs laukia po skruostikaulio lūžimo. Toks įsimylėjimas į darbą! Ir visas personalas tam skyriuj toks. Nėra žodžių, kaip jums atsidėkoti. Esu maloniai nustebinta gyd. chirurgės Izidoros Martusevičiūtės atsidavimu darbui, t. p. kitų gydytojų bei personalo, kurių pavardžių nežinau. Lietuva turi ateitį!

Labai esu dėkinga Gyd. Jurgitai Jokubauskienei už profesionalumą, malonų ir kokybišką aptarnavimą. Gyd. J. Jokubauskinės ir jos kolegės dėka protinių dantų rovimas buvo nesudėtinga ir greita procedūra.

Esu labai dėkingas burnos chirurgui Mindaugui Viačiūnui bei jo padejėjai už labai malonią atmosferą danties implanto gręžimo metu. Labai smagu būna, kuomet gyd. supranta, jog pacientas gali jaudintis ir dėl to gydytojai dažniau pasiteirauja dėl savijautos ar patogumo. Darbas atliktas profesionaliai visom prasmės.

Gerbiamas gydytojau Daliau Matkevičiau, nuoširdžiai dėkojam už profesionalumą ir besąlygišką atsidavimą darbui, už dėmesį, nuoširdù bendravimà.

Nuoširdžiai dėkoju gydytojams Labulienei, Borusevičiui ir visai komandai už rūpestį ir suteiktą gydymą.

Ačiū gyd. rez. Pauliui Tušui. Gydo begalo kruopščiai ir švelniai. Be dantų dar išgydo ir baimę odontologams.

Noriu nuoširdžiai padėkoti Ingai Juškienei ir juos komandai anesteziologui ir slaugytojams už puikiai atlikta dardą nuo Viktorijos Saveljevos .Gero darbo ir didelis Ačiū.

Savo ir dukros vardu norime padėkoti nuostabiems klinikos gydytojams Deividui Blažiui, Gabrieliui Vainermanui, Jolantai Bajerčienei, Urtei Asijavičienei, Karoliui Vencevičiui ir dar kitiems, kurių pavardžių nesugebėjau įsimint, taip pat slaugytojoms ir kitam personalui, kurie taip nuoširdžiai mumis rūpinosi vakar ir šiandien, taip profesionaliai ir empatiškai su klykiančia iš skausmo ir nuovargio dukra, taip subtiliai ir su sveiku jumoru su susistresavusia mama ???? - esate fantastiški profesionalai! Ačiū Jums didelis didelis???? P.S. Kaip nuoširdžiai faina girti ne tik savo HOTC medikus (kurie man profesionalumo ir žmogiškumo etalonas ????) Pagarbiai, Marija Turlinskienė

Nuosirdžiai dėkoju Ingai Juškienei ir juos komanda,anesteziologė,slaugytojas už savo dukrą Viktoriją Saveljevą.Už sėkminga dantukų gydymą.Ačiū.Sėkmės Jums. Su pagarba Svetlana Saveljeva.

Nuoširdžiausia padėka burnos chirurgui Mindaugui Vaičiūnui ir kartu dirbančiai slaugytojai už profesionaliai atliktą dviejų protinių dantų pašalinimą. Ačiū už padrąsinantį bendravimą visos operacijos metu. Kadangi Žalgirio klinikoje lankausi jau ne pirmą kartą, ačiū už itin aukštos kokybės sveikatos priežiūrą.

Labai dėkoju gyd. Monikai Kulpavičiūtei ir gyd. Laurynui Jokubauskui už išsamias konsultacijas rugsėjo 16 d. ir labai malonų, aiškų, atidų bendravimą. Taip pat rentgeno kabinete dirbusiai darbuotojai, kuri atrado laiko man parodyti kelią į kitą kabinetą ir dar su šypsena. Registratūros darbuotojai, kad rado galimybę patekti pas gydytoją tą pačią dieną. Ačiū visiems jums už kantrų, profesionaliai ir maloniai atliekamą darbą. Geriausi įspūdžiai pirmą kartą apsilankius klinikoje.

Labai ačiū Laurai Balsytei ir jos seselei už rūpestingumą. Malonios, viską paaiškina, pataria, rūpinasi. Taip pat didelis Ačiū Pauliui Civinskui, be galo geras specialistas, rūpestingas. Ačiū už priežiūrą, patarimus, rūpestingumą. Tik geriausi atsiliepimai apie šiuos gydytojus. Sėkmės Jums.
 
Všį Vilniaus Universiteto ligoninės Žalgirio klinika
Žalgirio g. 117, Vilnius, tel. (8 5) 272 10 31 (šiuo telefonu pacientų registracija nevykdoma),
faks. (8 5) 272 8576, el. paštas info@zalgirioklinika.lt
© 2021. Žalgirio klinika. Visos teisės saugomos. Dizainas ir programavimas: mediaPro