Žalgirio klinika
 
 
 
Klinikos centrai

Struktūra

Privatumo politika

Ataskaitos

Parama

Darbo užmokestis

Viešieji pirkimai

Vidaus tvarkos taisyklės

Darbuotojų etikos kodeksas

Projektai

Skelbimai

Siūlome darbą

Korupcijos prevencija

Bendradarbiaujame su Vilniaus
vaikų ir jaunimo dailės mokykla

Informacija apie tarnybines nuobaudas ir paskatinimus

 

 


 

Ar esate patenkinti savo dantų būkle ?

Taip
Ne
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Vardas:
El. paštas:
Žinutė:
 
Puslapiai: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

Gerbiamas gydytojau Daliau Matkevičiau, nuoširdžiai dėkojam už profesionalumą ir besąlygišką atsidavimą darbui, už dėmesį, nuoširdù bendravimà.

Nuoširdžiai dėkoju gydytojams Labulienei, Borusevičiui ir visai komandai už rūpestį ir suteiktą gydymą.

Ačiū gyd. rez. Pauliui Tušui. Gydo begalo kruopščiai ir švelniai. Be dantų dar išgydo ir baimę odontologams.

Noriu nuoširdžiai padėkoti Ingai Juškienei ir juos komandai anesteziologui ir slaugytojams už puikiai atlikta dardą nuo Viktorijos Saveljevos .Gero darbo ir didelis Ačiū.

Savo ir dukros vardu norime padėkoti nuostabiems klinikos gydytojams Deividui Blažiui, Gabrieliui Vainermanui, Jolantai Bajerčienei, Urtei Asijavičienei, Karoliui Vencevičiui ir dar kitiems, kurių pavardžių nesugebėjau įsimint, taip pat slaugytojoms ir kitam personalui, kurie taip nuoširdžiai mumis rūpinosi vakar ir šiandien, taip profesionaliai ir empatiškai su klykiančia iš skausmo ir nuovargio dukra, taip subtiliai ir su sveiku jumoru su susistresavusia mama ???? - esate fantastiški profesionalai! Ačiū Jums didelis didelis???? P.S. Kaip nuoširdžiai faina girti ne tik savo HOTC medikus (kurie man profesionalumo ir žmogiškumo etalonas ????) Pagarbiai, Marija Turlinskienė

Nuosirdžiai dėkoju Ingai Juškienei ir juos komanda,anesteziologė,slaugytojas už savo dukrą Viktoriją Saveljevą.Už sėkminga dantukų gydymą.Ačiū.Sėkmės Jums. Su pagarba Svetlana Saveljeva.

Nuoširdžiausia padėka burnos chirurgui Mindaugui Vaičiūnui ir kartu dirbančiai slaugytojai už profesionaliai atliktą dviejų protinių dantų pašalinimą. Ačiū už padrąsinantį bendravimą visos operacijos metu. Kadangi Žalgirio klinikoje lankausi jau ne pirmą kartą, ačiū už itin aukštos kokybės sveikatos priežiūrą.

Labai dėkoju gyd. Monikai Kulpavičiūtei ir gyd. Laurynui Jokubauskui už išsamias konsultacijas rugsėjo 16 d. ir labai malonų, aiškų, atidų bendravimą. Taip pat rentgeno kabinete dirbusiai darbuotojai, kuri atrado laiko man parodyti kelią į kitą kabinetą ir dar su šypsena. Registratūros darbuotojai, kad rado galimybę patekti pas gydytoją tą pačią dieną. Ačiū visiems jums už kantrų, profesionaliai ir maloniai atliekamą darbą. Geriausi įspūdžiai pirmą kartą apsilankius klinikoje.

Labai ačiū Laurai Balsytei ir jos seselei už rūpestingumą. Malonios, viską paaiškina, pataria, rūpinasi. Taip pat didelis Ačiū Pauliui Civinskui, be galo geras specialistas, rūpestingas. Ačiū už priežiūrą, patarimus, rūpestingumą. Tik geriausi atsiliepimai apie šiuos gydytojus. Sėkmės Jums.

Noriu nuoširdžiai padėkoti gyd. odontologei L .Raškevičiūtei ir jos seselei ! Vizitas tiesiog pranoko lūkesčius - tai kruopšti, be galo geranoriška ir atsakinga jauna gydytoja, siekianti savo pacientams suteikti maksimalią pagalbą per trumpiausią laiką! Vienas įsimintiniausių šios gydytojos profesinių "bruožų" buvo profesionalumo ir ŽMOGIŠKUMO derinys. Būtent šis derinys ir paliko šviesiausią įspūdį !! Norėtųsi, kad TOKIŲ gydytojų būtų kuo daugiau! Ko gero, tuomet jų dėkingi pacientai ramiai šypsotųsi...net ir per skausmą :-) Gerbiamai gydytojai linkiu visokeriopos profesinės SĖKMĖS !!! Dar sykį nuoširdus JUMS AČIŪ!

Norime padėkoti gydytojui Aleksandrui Suduiko ir pasidžiaugti, jog Lietuvoje ateina tokių kompetetingų jaunų gydytojų karta. Jeigu visų sričių medikai būtų tokie profesionalūs, ligoninės, ko gero, gerokai ištuštėtų. Diagnozė buvo tiksli, pasiūlyti skirtingi gydymo būdai, kantriai ir detaliai viskas išaiškinta/atsakyta į visus rūpimus klausimus/puikiai atlikta operacija/nepriekaištinga priežiūra ir konsultavimas po atlikto gydymo/malonus ir profesionalus bendravimas visų kontaktų metu. Mažasis pacientas ir jo šeima dėkoja ir linki išlikti Mediku iš didžiosios M!

Norėtume padėkoti gerb.gyd.Juliui Spruogiui ir jo nuostabiai slaugytojų komandai už organizuotą ir profesionalią pagalbą,suteiktą mūsų vaikui,už gebėjimą bendrauti su pacientais,gebėjimą juos išklausyti ir skirti tinkamą dėmesį!

Nuoširdžiai dėkoju II-ojo veido ir žandikaulių chirurgijos skyriaus gydytojai Jurgitai Jokubauskienei už sėkimingai atliktą opraciją ir gydymą, už rūpestį, dėmesį ir malonų bendravimą. Ačiū. Sėkmės Jums.

Norėčiau padėkoti gyd.rezid.Justei.Gydytojos sumanumas ir meistriškumas padėjo mano dukrai išgyti po traumos.Dėkoju jos padėjėjai Kotrynai už pagalbą! Čenkienė V.

Didelė padėka Gyd. Gabrieliui Vainermanui už profesionalę pagalbą. Ačiū!
 
Všį Vilniaus Universiteto ligoninės Žalgirio klinika
Žalgirio g. 117, Vilnius, tel. (8 5) 272 10 31 (šiuo telefonu pacientų registracija nevykdoma),
faks. (8 5) 272 8576, el. paštas info@zalgirioklinika.lt
© 2020. Žalgirio klinika. Visos teisės saugomos. Dizainas ir programavimas: mediaPro