Žalgirio klinika
 
 
 
Klinikos centrai

Struktūra

Privatumo politika

Ataskaitos

Parama

Darbo užmokestis

Viešieji pirkimai

Vidaus tvarkos taisyklės

Darbuotojų etikos kodeksas

Projektai

Skelbimai

Siūlome darbą

Korupcijos prevencija

Bendradarbiaujame su Vilniaus
vaikų ir jaunimo dailės mokykla

Informacija apie tarnybines nuobaudas ir paskatinimus

 

 


 

Ar esate patenkinti savo dantų būkle ?

Taip
Ne
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Vardas:
El. paštas:
Žinutė:
 
Puslapiai: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

Pačius nuoširdžiausius žodžius tariu Gydytojams Dovilei Proškutei ir Mindaugui Baseckui už profesionaliai atliktą cistos operaciją, už rūpestį ir nuoširdumą. Taip pat dėkoju visam Veido ir žandikaulių chirurgijos II skyriaus personalui už puikią priežiūrą, dėmesingumą. Labai ačiū Jums! Su didžiausia pagarba - Filomena Kalytienė.

Noriu nuoširdžiai padėkoti gydytojai V. Bumblytei už gydymą, už profesionalią pagalbą. Jau nepirmus metus lankausi. Teko operuoti dantis, cistą, šalinti netik protinius dantis. Džiaugiuosi šia gydytoja ir jos profesionalumu, gydytoja dirba daug geriau, negu privačios klinikos gydytojai. Be jokio diskomforto pašalino protinį dantį, visada nuteikia teigiamai. Jos dėka, nebijau adatų, kurioms nuo pat vaikystės turiu baimę, kurią patyriau pas pirmąją stomatologę privačioje klinikoje. Taip pat ačiū sesutei, kuri irgi rūpestinga, jos abi puiki komanda. Dėl gydymo esu visiškai rami, nes žinau, kad esu Angelų rankose. Pagarbiai, Neringa Š.

Labai Didelis ir Nuoširdus AČIŪ Gydytojui Kristupui Gutauskui ir Sesutei Rasai už profesionaliai atliktą 2 krūminių dantų šalinimą :) O rūpestinga priežiūra po operacijos, padėjo, kuo greičiau pasveikti :) tai pat labai Dėkui už malonų bendravimą viso gydymo metu :) Labai Džiaugiuosi, kad patekau, būtent į šio rūpestingo specialisto rankas, (ypač, kai tai nutinka pirmą kartą) :) Ten tik Gydyčiausi ir Gydyčiausi :)

Noriu išreikšti nuoširdžią padėką burnos chirurgui Daliui Matkevičiui. Labai džiaugiuosi, kad nelaimes metu papuoliau į Jūsų rankas. Ačiū už nuoširdų rūpestį, kuris sąlygojo gerą emocinę būklę, o įvykus nelaimei, pacientui tai labai svarbu. Gydytojo atsakingas darbas suteikia pasitikėjimą. Didelis ačiū už dėmesį, profesionalumą, žmogiškumą, rūpestį operacijos metu ir po jos. Nuoširdžiausias ir didžiausias AČIŪ. Sėkmės Jums pačios didžiausios! Pagarbiai, Rima Ž.

i klinikas vykau 12. 25.su baime,nes visada bijau grieztu piktu chirurgu.bet patekau pas jautrius,savo profesijos zinovus.tai gabrielius vainermanas,aciu jums gabrieliau,sekmes

Nuoširdžiai noriu padėkoti pačiai nuostabiausiai chirurgei Izidorai Martusevičiūtei, kuri mane operavo lapkričio 30d.(4 retinuoti protiniai dantys). Be galo profesionalus, šiltas,nuoširdus,supratingas žmogus. Taip gražiai derančios nuostabiausios asmeninės savybės su mediko profesionalumu,žiniomis ir patirtimi. Linkiu sėkmės profesinėje srityje. Šiais laikais toks gydytojas-didžiulė vertybė. Ačiū tariu ir visai komandai : anesteziologei,deja,kurios vardo nepamenu ir visam slaugusiam mane personalui. p.s. Ligonių baimė dingo :) Tai buvo mano pirmoji operacija.

Didelis aciu gyd.Rastenienei,sesutei Renatai uz nuosirdu atsidavima darbui,ir profesionaliai suteikta pagalba.NUOSIRDUS ACIU!

Chirurgas Mindaugas Baseckas- nuostabus gydytojas. Neturiu nei vieno nusiskundimo, visas procedūras atliko labai profesionaliai ir atsakingai. Prieš operaciją išsamiai paaiškino visas ligos priežastis, procedūros ir gijimo eigą, todėl į operacinę žengiau nejausdama jokios baimės. Po operacijos nei karto neprašiau nuskausminamųjų, gyju greitai ir ramiai. Jei reikėtų vėl kreiptis dėl operacijos, kreipčiausi tik pas jį ir rekomenduočiau visiems. Linkiu didžiausios sėkmės šiam chirurgui ir visai Žalgirio ligoninės komandai ir tariu patį didžiausią ačiū Jums.

Esu dėkinga už kruopštų ir rūpestingą gydymą M.Švedui ir jo sesutei Jurgitai.Sėkmės darbe :)

Burnos higienistė daktarė R. Vasiljeva puikiai atliko savo darbą, esu labai patenkinta. Didelis AČIŪ.

Reiškiu nuoširdžią padėką gyd. od. Kristupui Gutauskui

Dekoju gydytojai Otilijai Kutanovaitei. Dziaugiuosi, jog ivykus nelaimei patekau i jusu rankas. Kadangi, tai buvo mano pirmas kartas ligonineje, tiesa pasakius turejau susidarius isankstine ir labiau negatyve nuomone apie gydytojus. Taciau si gydytoja sulauze visas neigiamas nuomones. Labai dziaugiuosi, jog Lietuvoje atsiranda nauja karta gydytoju su visai kitokiu poziuriu i pacienta. Rupestinga, ismananti savo darba, profesionali... Didelis ACIU Jums Otilija. Jus nereali :)

Noriu padėkoti nuostabiai gydytojai Otilijai Kutanovaitei už atliktą protinių dantų šalinimo operaciją. Gydytoja labai maloni ir rūpestinga, viską atliko profesionaliai, išgyjau labai greitai, nekankino skausmai, nebuvo patinimo nei mėlynių! Nuoširdus ačiū!

Nuoširdžiai dėkojame logopedei Astai Lipnickienei už profesionalų ir šiltą pirmą priėmimą, už padrąsinantį žodį. Mūsų dukrytė išėjo iš konsultacijos džiugia nuotaika, o kitą rytą, ką tik atsikėlusi, pati paprašė kartu atlikti namų užduotėleles, kurias uždavė miela logopedė. Manytume, kad ši gydytoja, ir jos darbo metodai su vaikais, turėtų būti pavyzdys visiems Lietuvos logopedams, ypač dirbantiems Centro poliklinikoje, iš kurių tegirdėjome vieną žodelį „silpnai“... Sėkmės ir Dievo palaimos Jums, gydytoja Asta Lipnickiene. Pagarbiai, Darius ir Renata Baukiai.

Noriu padėkoti gydytojui,burnos chirurgui Mariui Švedui uz atlikta 2 protiniu dantu salina taip pat jo padejejai seselei nuostabus zmones savo srities specialistai,aciu,tegul lydi jus sekme. 2015 08 10
 
Všį Vilniaus Universiteto ligoninės Žalgirio klinika
Žalgirio g. 117, Vilnius, tel. (8 5) 272 10 31 (šiuo telefonu pacientų registracija nevykdoma),
faks. (8 5) 272 8576, el. paštas info@zalgirioklinika.lt
© 2020. Žalgirio klinika. Visos teisės saugomos. Dizainas ir programavimas: mediaPro