Žalgirio klinika
 
 
Klinikos centrai

Klinikos įstatai

Struktūra

Privatumo politika

Ataskaitos

Parama

Darbo užmokestis

Viešieji pirkimai

Vidaus tvarkos taisyklės

Paciento teisės ir pareigos

Informacija pacientams

Darbuotojų etikos kodeksas

Projektai

Skelbimai

Siūlome darbą

Korupcijos prevencija

Bendradarbiaujame su Vilniaus
vaikų ir jaunimo dailės mokykla

Informacija apie tarnybines nuobaudas ir paskatinimus

Piliečių chartija

 

 


 

Mums svarbi Jūsų nuomonė
Vardas:
El. paštas:
Žinutė:
 
Puslapiai: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 |

LABA DIENA, labai aciu Ievai Gedvilienei! nuostabi specialiste, Gabrielius sako Jums aciu kad pakirpote prisegta liezuveli! sekmes darbuose!

Viktorija Bumblytė puiki gydytoja, tikra profesionalė, bendrauja maloniai, viską išsamiai paaiškina. Gydytoja ir jos seselė puiki komanda. Visiems rekomenduoju!

ESU NUOSIRDZIAI DEKINGA GYDYTOJUI DALIUI MATKEVICICIIU. TAI MEDIKAS IS DIDZIOSIOS RAIDES - PROFESIONALUS ,DEMESINGAS. GERB GYDYTOJAU , LINKIU JUMS KUO GERIAUSIOS KLOTIES DARBE IR LAIMES ASMENINIAME GYVENIME. PAGARBIAI,

Pirmą kartą protinio danties operaciniam traukimui patekau pas gyd. A.Šaikuviene. Traukti antrą dantį tikslingai užsirašiau pas ją. Dirba greitai, užtikrintai, profesionaliai. Gydytojos asistentė yra labai miela ir maloni. Didelis ačiū joms!

Esu labai dėkinga Gydytojams Dovilei Proškutei ir Mindaugui Baseckui bei visai jų komandai, operavusiems mano mamą Filomeną Kalytienę, už jų profesionalumą, rūpestingumą, padrąsinančius žodžius. Dėkoju visam ligoninės personalui už nuoširdų rūpinimąsi ir puikią priežiūrą. Linkiu didžiausios sėkmės Jums!

2016.02.08 Žandikaulio cistos operacija. Dėkoju puikiam ir profesionaliam poliklinikos,ligoninės personalui už suteikta pagalbą.Dėkoju daktarei R. Pedišienei už suteiktą konsultaciją ir informaciją.Daktarei Dovilei Proškutei nuoširdžiai dėkoju už atlikta žandikaulio cistos operaciją ir rūpestinga bei malonia pooperacine priežiūrą.Didelis ačiū už dėmesį, profesionalumą visam personalui.AČIŪ. Sėkmės Jums pačios didžiausios! Pagarbiai,Marytė R.

Pačius nuoširdžiausius žodžius tariu Gydytojams Dovilei Proškutei ir Mindaugui Baseckui už profesionaliai atliktą cistos operaciją, už rūpestį ir nuoširdumą. Taip pat dėkoju visam Veido ir žandikaulių chirurgijos II skyriaus personalui už puikią priežiūrą, dėmesingumą. Labai ačiū Jums! Su didžiausia pagarba - Filomena Kalytienė.

Noriu nuoširdžiai padėkoti gydytojai V. Bumblytei už gydymą, už profesionalią pagalbą. Jau nepirmus metus lankausi. Teko operuoti dantis, cistą, šalinti netik protinius dantis. Džiaugiuosi šia gydytoja ir jos profesionalumu, gydytoja dirba daug geriau, negu privačios klinikos gydytojai. Be jokio diskomforto pašalino protinį dantį, visada nuteikia teigiamai. Jos dėka, nebijau adatų, kurioms nuo pat vaikystės turiu baimę, kurią patyriau pas pirmąją stomatologę privačioje klinikoje. Taip pat ačiū sesutei, kuri irgi rūpestinga, jos abi puiki komanda. Dėl gydymo esu visiškai rami, nes žinau, kad esu Angelų rankose. Pagarbiai, Neringa Š.

Labai Didelis ir Nuoširdus AČIŪ Gydytojui Kristupui Gutauskui ir Sesutei Rasai už profesionaliai atliktą 2 krūminių dantų šalinimą :) O rūpestinga priežiūra po operacijos, padėjo, kuo greičiau pasveikti :) tai pat labai Dėkui už malonų bendravimą viso gydymo metu :) Labai Džiaugiuosi, kad patekau, būtent į šio rūpestingo specialisto rankas, (ypač, kai tai nutinka pirmą kartą) :) Ten tik Gydyčiausi ir Gydyčiausi :)

Noriu išreikšti nuoširdžią padėką burnos chirurgui Daliui Matkevičiui. Labai džiaugiuosi, kad nelaimes metu papuoliau į Jūsų rankas. Ačiū už nuoširdų rūpestį, kuris sąlygojo gerą emocinę būklę, o įvykus nelaimei, pacientui tai labai svarbu. Gydytojo atsakingas darbas suteikia pasitikėjimą. Didelis ačiū už dėmesį, profesionalumą, žmogiškumą, rūpestį operacijos metu ir po jos. Nuoširdžiausias ir didžiausias AČIŪ. Sėkmės Jums pačios didžiausios! Pagarbiai, Rima Ž.

i klinikas vykau 12. 25.su baime,nes visada bijau grieztu piktu chirurgu.bet patekau pas jautrius,savo profesijos zinovus.tai gabrielius vainermanas,aciu jums gabrieliau,sekmes

Nuoširdžiai noriu padėkoti pačiai nuostabiausiai chirurgei Izidorai Martusevičiūtei, kuri mane operavo lapkričio 30d.(4 retinuoti protiniai dantys). Be galo profesionalus, šiltas,nuoširdus,supratingas žmogus. Taip gražiai derančios nuostabiausios asmeninės savybės su mediko profesionalumu,žiniomis ir patirtimi. Linkiu sėkmės profesinėje srityje. Šiais laikais toks gydytojas-didžiulė vertybė. Ačiū tariu ir visai komandai : anesteziologei,deja,kurios vardo nepamenu ir visam slaugusiam mane personalui. p.s. Ligonių baimė dingo :) Tai buvo mano pirmoji operacija.

Didelis aciu gyd.Rastenienei,sesutei Renatai uz nuosirdu atsidavima darbui,ir profesionaliai suteikta pagalba.NUOSIRDUS ACIU!

Chirurgas Mindaugas Baseckas- nuostabus gydytojas. Neturiu nei vieno nusiskundimo, visas procedūras atliko labai profesionaliai ir atsakingai. Prieš operaciją išsamiai paaiškino visas ligos priežastis, procedūros ir gijimo eigą, todėl į operacinę žengiau nejausdama jokios baimės. Po operacijos nei karto neprašiau nuskausminamųjų, gyju greitai ir ramiai. Jei reikėtų vėl kreiptis dėl operacijos, kreipčiausi tik pas jį ir rekomenduočiau visiems. Linkiu didžiausios sėkmės šiam chirurgui ir visai Žalgirio ligoninės komandai ir tariu patį didžiausią ačiū Jums.

Esu dėkinga už kruopštų ir rūpestingą gydymą M.Švedui ir jo sesutei Jurgitai.Sėkmės darbe :)
 
Všį Vilniaus Universiteto ligoninės Žalgirio klinika
Žalgirio g. 117, Vilnius, tel. (8 5) 272 10 31 (šiuo telefonu pacientų registracija nevykdoma),
faks. (8 5) 272 8576, el. paštas info@zalgirioklinika.lt
© 2021. Žalgirio klinika. Visos teisės saugomos. Dizainas ir programavimas: mediaPro