Žalgirio klinika
 
 
 
Klinikos centrai

Ataskaitos

Darbo užmokestis

Viešieji pirkimai

Vidaus tvarkos taisyklės

Darbuotojo elgesio kodeksas

Projektai

Skelbimai

Siūlome darbą

Korupcijos prevencija

Bendradarbiaujame su Vilniaus
vaikų ir jaunimo dailės mokykla

Informacija apie tarnybines nuobaudas ir paskatinimus

 

 


 

Ar esate patenkinti savo dantų būkle ?

Taip
Ne
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Vardas:
El. paštas:
Žinutė:
 
Puslapiai: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 |

Dėkojui gydytojui Mindaugui Baseckui už gydymą ir gerą priežiūrą.Ingriga Miečelienė.

Noriu padėkoti už gerą profesionalų gydytojos-chirurgės Rastenienės darbą. Ši gydytoja dirba iš pašaukimo su meile, tikra savo profesijos profesionalė. Taip pat dėkoju ir su ja dirbančiai seselei. Pirmą kartą matau tokią gerą komandą, kuri dirba, o ne skaičiuoja dabo valandas ir sudarinėja kuo ilgesnes eiles už durų. Klinikos administracija turėtų įvertinti tokių specialistų profesionalumą. Ačiū

Labai ačiū gerb.gyd.Rastenienei ir su ja dirbančiai sesutei. Malonu pakliūti į profesionalių rankas ir ačiū už labai malonų priėmimą. Gerai, kad dar yra likę LT medicinos personalo, kuris išmano ne tik savo darbą, bet ir psichologiją, t.y. žmogų, kuris atėjo ne itin malonioms procedūroms ir kartais yra pasimetęs, jos labai supratingai priima ir viską paaiškina. Deja tokios praktikos labai trūksta šios klinikos registratūroje, kurioje gauti kokios nors informacijos yra pakankamai sudėtinga.

Labas vakaras , niekaip jūsų registratūrai neprisiskambinu. Niekur nerandu kainos , gal galite pasakyti kiek pas jus kainuoja panoraminė rentgeno nuotrauka?

Kodėl negalima užsiregistruoti internetu pas gydytoją? Gyvenu raione.

Labas rytas. Pasibaisėjau Žalgirio klinikos sovietine biurokratija. Apie 17 30 val. atvykom su pacientu kuriam skaudėjo dantį, svaigo galva, turėjom siuntimą, tačiau registratūroje dailios panelės paaiškino, kad vietų nėra, ateikite rytoj anksti ryte tada pasakysime ar bus vietų ir kelintą valandą. Paklausus, o gal pasiskambinti galima vietoj to, kad vėl atvykti ir sužinoti kelintą valandą, atsakė griežtai NE, nes pas mus tokia tvarka - turite atvykti patys su siuntimu, tada bus garantas, kad Jūs užsiregistravę eisite pas gydytoją. Tai kam mes dirbam valdiškose intitucijose sau ar Lietuvos žmonėms? Aišku, kol manęs tai "nepalietė", problemų kaip ir nėra. Siūlyčiau dar ką nors sugalvoti, kad tik dirbti būtų lengviau... "Juk skausmas tai gyvenimas, jeigu jauti skausmą vadinasi dar esi gyvas"... Geros dienos ir sėkmės visiems geros valios žmonėms...

cia pas jus labai jau didele problema su registracija,jau 3 men skambinu ir situacija vis ta pati,telefonai uzimti arba ijungti faksai,o kaip atsiliepia atsakymas ir jau zinomas "TALONU NERA BANDYKITE KITO MENESIO PIRMA DIENA NUO 7.30" tai jau zinot cia gal ne alus loterija :sekme slypi po kitu kamsteliu". paziurekit kaip dirba Kauno klinikos,malonu net lankytis,registruotis galima internetu,telefonu maloniai bendrauja. Elektrenai tik miestelis,o jau internetu galim pas norima gydytoja talona gauti.

Gerbiama Zita, gydytojo ortodonto konsultacijai pacientai registruojami kiekvieno mėnesio pirmą dieną einamajam mėnesiui. Kviečiame dar kartą bandyti užsiregistruoti pas gydytoją. Maloniai lauksime Jūsų.

Ar įmanoma patekti be kyšių pas ortodontą??? kiek mėginu, vis vietų nėra.;

Nuostabi gydytoja R.Žaliūnienė ir su ja dirbanti Ilona. Ačiū už puiku gydyma ir bendravima su mažaisiais ;)

Ypatinga padėka gydytojai Rimai Juciutei, anestiozologei, slaugytojoms už profesionalumą ir taip nuoširdžiai suteiktą pagalbą neįgaliam sūnui. Biržietis Giedrius dabar šypsosi be skausmo ir dėl burnos higienos tapo malonesnis aplinkiniams.AČIU.

Ypatinga padėka puikiai gydytojai Rimai Juciutei už pagalbą ir vilties teikiantį požiūrį į neįgalaus žmogaus gydymą.Pagarbus ačiū anestiozologei, slaugytojoms.Giedrius šypsosi ir tapo malonesnis aplinkiniams.

Noriu padekoti gyd. Rimkuvienei. Ji man operavo zandikauli. Jei kada tektu pakliuti i panasia beda, ieskociau tik jos pagalbos.

Didžiulis ačiū gydytojai Mikonienei už puikiai sutvarkytus vaiko priekinius dantukus. Jūs vienintelė gydytoja, pas kuria važiuojame su puikia nuotaika, be jokios baimės. P.S. nenusivyliuau nei vienu čia sutiktu gydytoju, tikri profesionalai, sėkmės jums.

Didžiulis ačiū gyd.Aušrai Šaikuvienei ir jos seselei už PUIKIAI atliktą darbą! :)
 
Všį Vilniaus Universiteto ligoninės Žalgirio klinika
Žalgirio g. 117, Vilnius, tel. (8 5) 272 75 00 (šiuo telefonu pacientų registracija nevykdoma),
faks. (8 5) 272 8576, el. paštas info@zalgirioklinika.lt
© 2018. Žalgirio klinika. Visos teisės saugomos. Dizainas ir programavimas: mediaPro