Žalgirio klinika
 
 
Klinikos centrai

Klinikos įstatai

Struktūra

Privatumo politika

Ataskaitos

Parama

Darbo užmokestis

Viešieji pirkimai

Vidaus tvarkos taisyklės

Paciento teisės ir pareigos

Informacija pacientams

Darbuotojų etikos kodeksas

Projektai

Skelbimai

Siūlome darbą

Korupcijos prevencija

Bendradarbiaujame su Vilniaus
vaikų ir jaunimo dailės mokykla

Informacija apie tarnybines nuobaudas ir paskatinimus

Piliečių chartija

 

 


 

Mums svarbi Jūsų nuomonė
Vardas:
El. paštas:
Žinutė:
 
Puslapiai: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 |

Noriu nuoširdžiai padėkoti gyd. odontologei L .Raškevičiūtei ir jos seselei ! Vizitas tiesiog pranoko lūkesčius - tai kruopšti, be galo geranoriška ir atsakinga jauna gydytoja, siekianti savo pacientams suteikti maksimalią pagalbą per trumpiausią laiką! Vienas įsimintiniausių šios gydytojos profesinių "bruožų" buvo profesionalumo ir ŽMOGIŠKUMO derinys. Būtent šis derinys ir paliko šviesiausią įspūdį !! Norėtųsi, kad TOKIŲ gydytojų būtų kuo daugiau! Ko gero, tuomet jų dėkingi pacientai ramiai šypsotųsi...net ir per skausmą :-) Gerbiamai gydytojai linkiu visokeriopos profesinės SĖKMĖS !!! Dar sykį nuoširdus JUMS AČIŪ!

Norime padėkoti gydytojui Aleksandrui Suduiko ir pasidžiaugti, jog Lietuvoje ateina tokių kompetetingų jaunų gydytojų karta. Jeigu visų sričių medikai būtų tokie profesionalūs, ligoninės, ko gero, gerokai ištuštėtų. Diagnozė buvo tiksli, pasiūlyti skirtingi gydymo būdai, kantriai ir detaliai viskas išaiškinta/atsakyta į visus rūpimus klausimus/puikiai atlikta operacija/nepriekaištinga priežiūra ir konsultavimas po atlikto gydymo/malonus ir profesionalus bendravimas visų kontaktų metu. Mažasis pacientas ir jo šeima dėkoja ir linki išlikti Mediku iš didžiosios M!

Norėtume padėkoti gerb.gyd.Juliui Spruogiui ir jo nuostabiai slaugytojų komandai už organizuotą ir profesionalią pagalbą,suteiktą mūsų vaikui,už gebėjimą bendrauti su pacientais,gebėjimą juos išklausyti ir skirti tinkamą dėmesį!

Nuoširdžiai dėkoju II-ojo veido ir žandikaulių chirurgijos skyriaus gydytojai Jurgitai Jokubauskienei už sėkimingai atliktą opraciją ir gydymą, už rūpestį, dėmesį ir malonų bendravimą. Ačiū. Sėkmės Jums.

Norėčiau padėkoti gyd.rezid.Justei.Gydytojos sumanumas ir meistriškumas padėjo mano dukrai išgyti po traumos.Dėkoju jos padėjėjai Kotrynai už pagalbą! Čenkienė V.

Didelė padėka Gyd. Gabrieliui Vainermanui už profesionalę pagalbą. Ačiū!

Laba diena! Labai noriu padėkoti gydytojai Ramintai Levickienei bei jos asistentei už Patricijos Poliakaitės dantukų gydymą, labai malonų bendravimą su vaiku, profesionalų priėjimą prie mažojo paciento. Esu labai dėkingas! Su pagarba - Darius Poliakas

Norime padėkoti Gyd. L. Labulienei, anesteziologei, bei visai komandai už suteiktą odontologinę pagalbą mūsų sūnui. Dėkojame Jums, kad esate neabejingi sunką negalią turintiems žmonėms. Jūsų profesionali pagalba, nuoširdumas, vertingi patarimai, mums - tėvams labai svarbūs.

Tiek kaip Daktaras, tiek kaip žmogus labai malonus ir kantrus. Kantriai atsakė į visus rūpimus klausimus, kad ir kiek jų daug buvo. Esu labai dėkinga, už greitai taip pat ,profesionaliai atliktą 4 protinių dantų šalinimą. Daktaras iš Didžiosios raidės. Rekomenduoju 100%. Daliui Matkevičiui.

Esu be galo dėkinga gydytojui Andriui Talijūnui ir jo padėjėjui rezidentui Justui Kelbauskiui. Nuo pirmo susitikimo iki atsisveikinimo jaučiausi esanti puikiose profesionalų rankose. Dėkoju už gerą nuotaiką (!) ir nepriekaištingai atliktą darbą. Taip gąsdinęs dantų rovimo procesas praėjo daug sklandžiau nei galėjau tikėtis! Visiems rekomenduoju šį gydytoją, jis tikrai turi auksines rankas. Taip pat ačiū visoms darbuotojoms, kurios rūpinosi pacientais dieną/naktį. Vardų, deja, nežinau, bet linkiu sėkmės darbe - jis tikrai prasmingas!

Noreciau padekoti gyd. Gabrieliui Vainermanui uz profesionaliai atlikta operacija, salinant protinius dantis. Tai puikus savo srities specialistas. Malonus bei rupestingas gydytojas. Dekoju ir sekmes darbe.

Tvarkiausi probleminį protinį dantį pas gydytoją chirurgą Aleksander Suduiko. Likau sužavėta jo profesionaliu darbu: tiek konsultacija,tiek operacija praėjo sklandžiai. Labai atidus,rūpestingas, o profesionalūs įgūdžiai neleido jausti baimės ar diskomforto operacijos metu. Taip pat dėkoju jo pagalbininkei seselei (atsiprašau kad vardo neatsimenu) kuri buvo kaip vijurkas ir be galo rūpestinga. Džiaugiuosi , kad ir valdiškoje įstaigoje yra tokių profesionalų,atsidavusių savo darbui!!!

Labai norėčiau padėkoti I Veido ir žandikaulio chirurgijos skyriaus chirurgams Gabrieliui VAINERMANUI ir Andriui TALIJŪNUI už profesionalumą, šiltą ir malonų bendravimą, palaikymą bei rūpestį visą ligoninėje būtą laiką. Nors operacijos labai bijojau, ji praėjo labai greitai, sėkmingai ir be komplikacijų. Visokeriopos sėkmės tokiems mieliems ir puikiems specialistams!

Traukiau visus 4 protinius pas G.Vainermaną, neturiu jokių nusiskundimų tik dideles rekomendacijas ir padėką! Aukšto lygio priežiūra ir gydymas. Ačiū!

Noriu padėkoti docentui Linui Zaleckui ir jo personalui už puikiai atliktą operaciją, už padarytą stebuklą. Nuoširdžiai dėkoju aš ir mano visa šeima
 
Všį Vilniaus Universiteto ligoninės Žalgirio klinika
Žalgirio g. 117, Vilnius, tel. (8 5) 272 10 31 (šiuo telefonu pacientų registracija nevykdoma),
faks. (8 5) 272 8576, el. paštas info@zalgirioklinika.lt
© 2021. Žalgirio klinika. Visos teisės saugomos. Dizainas ir programavimas: mediaPro