Žalgirio klinika
 
 
 
Klinikos centrai

Struktūra

Privatumo politika

Ataskaitos

Parama

Darbo užmokestis

Viešieji pirkimai

Vidaus tvarkos taisyklės

Darbuotojų etikos kodeksas

Projektai

Skelbimai

Siūlome darbą

Korupcijos prevencija

Bendradarbiaujame su Vilniaus
vaikų ir jaunimo dailės mokykla

Informacija apie tarnybines nuobaudas ir paskatinimus

 

 


 

Ar esate patenkinti savo dantų būkle ?

Taip
Ne
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Vardas:
El. paštas:
Žinutė:
 
Puslapiai: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

Laba diena! Labai noriu padėkoti gydytojai Ramintai Levickienei bei jos asistentei už Patricijos Poliakaitės dantukų gydymą, labai malonų bendravimą su vaiku, profesionalų priėjimą prie mažojo paciento. Esu labai dėkingas! Su pagarba - Darius Poliakas

Norime padėkoti Gyd. L. Labulienei, anesteziologei, bei visai komandai už suteiktą odontologinę pagalbą mūsų sūnui. Dėkojame Jums, kad esate neabejingi sunką negalią turintiems žmonėms. Jūsų profesionali pagalba, nuoširdumas, vertingi patarimai, mums - tėvams labai svarbūs.

Tiek kaip Daktaras, tiek kaip žmogus labai malonus ir kantrus. Kantriai atsakė į visus rūpimus klausimus, kad ir kiek jų daug buvo. Esu labai dėkinga, už greitai taip pat ,profesionaliai atliktą 4 protinių dantų šalinimą. Daktaras iš Didžiosios raidės. Rekomenduoju 100%. Daliui Matkevičiui.

Esu be galo dėkinga gydytojui Andriui Talijūnui ir jo padėjėjui rezidentui Justui Kelbauskiui. Nuo pirmo susitikimo iki atsisveikinimo jaučiausi esanti puikiose profesionalų rankose. Dėkoju už gerą nuotaiką (!) ir nepriekaištingai atliktą darbą. Taip gąsdinęs dantų rovimo procesas praėjo daug sklandžiau nei galėjau tikėtis! Visiems rekomenduoju šį gydytoją, jis tikrai turi auksines rankas. Taip pat ačiū visoms darbuotojoms, kurios rūpinosi pacientais dieną/naktį. Vardų, deja, nežinau, bet linkiu sėkmės darbe - jis tikrai prasmingas!

Noreciau padekoti gyd. Gabrieliui Vainermanui uz profesionaliai atlikta operacija, salinant protinius dantis. Tai puikus savo srities specialistas. Malonus bei rupestingas gydytojas. Dekoju ir sekmes darbe.

Tvarkiausi probleminį protinį dantį pas gydytoją chirurgą Aleksander Suduiko. Likau sužavėta jo profesionaliu darbu: tiek konsultacija,tiek operacija praėjo sklandžiai. Labai atidus,rūpestingas, o profesionalūs įgūdžiai neleido jausti baimės ar diskomforto operacijos metu. Taip pat dėkoju jo pagalbininkei seselei (atsiprašau kad vardo neatsimenu) kuri buvo kaip vijurkas ir be galo rūpestinga. Džiaugiuosi , kad ir valdiškoje įstaigoje yra tokių profesionalų,atsidavusių savo darbui!!!

Labai norėčiau padėkoti I Veido ir žandikaulio chirurgijos skyriaus chirurgams Gabrieliui VAINERMANUI ir Andriui TALIJŪNUI už profesionalumą, šiltą ir malonų bendravimą, palaikymą bei rūpestį visą ligoninėje būtą laiką. Nors operacijos labai bijojau, ji praėjo labai greitai, sėkmingai ir be komplikacijų. Visokeriopos sėkmės tokiems mieliems ir puikiems specialistams!

Traukiau visus 4 protinius pas G.Vainermaną, neturiu jokių nusiskundimų tik dideles rekomendacijas ir padėką! Aukšto lygio priežiūra ir gydymas. Ačiū!

Noriu padėkoti docentui Linui Zaleckui ir jo personalui už puikiai atliktą operaciją, už padarytą stebuklą. Nuoširdžiai dėkoju aš ir mano visa šeima

Labai ačiū už suteiktą pirma pagalba daktarei ir sesėliai, gaila neatsimenu vardo bet dirbo šendien 2018.11.11d apie 11val. Nuostabios tiek daktarė tiek seselė didelis AČIŪ!

Esu be galo dėkinga gyd. Ramintai Levickienei ir jos pagalbininkei Severijai. Jos profesionaliai dirbo kartu skleisdamos šilumą ir žaismingą nuotaiką. Dėl ko, mano dukrytes patirta dantukų trauma atrodė ne tokia jau ir baisi. Labai džiugu, kad Lietuvoje turime tokių nuostabių žmonių. Taip pat nudžiugino ir registratūros darbuotoja, kuri, į mano paskaymą, neturiu pasiėmusi jokio dukrytės dokumento, atsakė "pasistengsime padėti". Puikus pacientų aptarnavimas. Aukštas lygis ir parodias supratingumas labai džiugina širdį. Dėkoju visiems.

Noriu išreikšti padėką gydytojoms E. Ginevičiūtei ir J. Martusevičiūtei už puikiai atliktą lipomos šalinimo operaciją. (2018 06) Prieš operaciją labai nerimavau, nes lipoma buvo kaktos srityje, kur ėjo nervas. Gydytojos išsamiai ir paprastai viską išaiškino, mane nuramino. Dirbo labai sklandžiai ir savo tarpusavio bendradarbiavimu kėlė pasitikėjimą.Operciją atliko pakankamai greitai. Komplikacijų nebuvo. Likau labai patenkintas.

Noriu labai padėkoti Gydytojui Pauliui Civinskui už protinių dantų šalinimą. Jis tikrai Nuostabus specialistas, išsamiai ir tiksliai papasakoja pacientui dantų šalinimo procedūros etapus. Pooperacinė priežiūra, rūpestis, patarimai ir rekomendacijos puikiai paaiškintos. Tikslumo ir įgudusios rankos dėka nebuvo visiškai jokių gijimo komplikacijų. Labai džiaugiuosi pakliuvusi pas tokį profesionalų specialistą ir linkiu jam kuo didžiausios sėkmės profesiniame kelyje! Ačiū!

Gyd. Gabrielius Vainermanas yra nuostabus chirurgas,protinio danties rovymą atliko puikiai,buvo daug baimės,ir be reikalo nes gyd.tikras profesionalas,geras,rūpestingas žmogus. Jai reiketų dar apsilankyti ,rinkčiausi tik šį gyd. Didelis ,nuoširdūs Ačiū,sėkmės Jums.

Už puikiai pavykusią operaciją nuoširdžiai dėkoju chirurgui J.Jankauskui ir slaugytojai (deja nežinau vardo).(2018.09.05 11.00) Likau sužavėta nuoširdžiu rūpesčiu ir darbu. Sėkmės!
 
Všį Vilniaus Universiteto ligoninės Žalgirio klinika
Žalgirio g. 117, Vilnius, tel. (8 5) 272 10 31 (šiuo telefonu pacientų registracija nevykdoma),
faks. (8 5) 272 8576, el. paštas info@zalgirioklinika.lt
© 2020. Žalgirio klinika. Visos teisės saugomos. Dizainas ir programavimas: mediaPro