Žalgirio klinika
 
 
 
Klinikos centrai

Struktūra

Privatumo politika

Ataskaitos

Parama

Darbo užmokestis

Viešieji pirkimai

Vidaus tvarkos taisyklės

Darbuotojų etikos kodeksas

Projektai

Skelbimai

Siūlome darbą

Korupcijos prevencija

Bendradarbiaujame su Vilniaus
vaikų ir jaunimo dailės mokykla

Informacija apie tarnybines nuobaudas ir paskatinimus

 

 


 

Ar esate patenkinti savo dantų būkle ?

Taip
Ne
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Vardas:
El. paštas:
Žinutė:
 
Puslapiai: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

Patys geriausi atsiliepimai Gabrieliui Vainermanui, puikus, nuoširdus gydytojas!!!! Dar karta didelis AČIŪ :)

Ačiū gydytojui Mindaugui Vaičiūnui, tikras savo srities specialistas

Norėčiau nuoširdžiai padėkoti gydytojui Juliui Jankauskui ir su juo dirbusiai padėjėjai, kurie šiandien man rovė protinį dantį. Gerbiami medikai, Jūsų darbas man atrodė labai profesionalus ir keliantis pasitikėjimą. Jūs nuolat teiravotės kaip aš jaučiuosi ir sakėte ką darote. Nors labai bijojau, tačiau su Jumis jaučiausi tvirtai, saugiai. Jūsų profesija - tai Dievo dovana. Jūs labai reikalingi žmonėms. AČIŪ. Telydi Jus sveikata, būkite stiprūs!

Labai AČIŪ gyd. Juliui Jankauskui už profesionaliai atliktą dantų šalinimą bei visam ligoninės personalui už suteiktą priežiūrą ir pagalbą . Sėkmės ir kantrybės Jūsų iššūkių nestokojančiame darbe!

Nuoširdžiausiai ačiū gydytojai Evelinai Ginevičiūtei bei jai talkinusioms medikėms už 2018-01-06 man suteiktą pagalbą ir atliktą operaciją. Galima tik džiaugtis, kad Lietuvoje dirba tokie šaunūs, mieli ir profesionalūs jaunieji gydytojai. Tegul Jus visad lydi sėkmė:)

Labai norėčiau dar kartelį padėkoti chirurgui Sauliui Žukauskui, kuris atliko nuostabų žandikaulio operacijos darbą, viską smulkiai paaiškino prieš operaciją ir po jos. Didžiausios sėkmės jums!

Norėčiau pagirti gyd. Mindaugą Vaičiūną. Be galo nuostabus, rūpestingas ir profesionalus gydytojas. Šiandien ir aš pradėjau savo kelią protinių dantų rovimo link, gydytojas ištraukė pirmus du protinius dantis. Vieną dantį, kuris buvo tiesiai išaugęs, ištraukė per turbūt mažiau nei minutę, net nepajaučiau, o jis jau sako "nu va, vieno nebėr". Su kitu teko truputį ilgiau pavargti, nes buvo išaugęs gulintis iš žandikaulio, tai skaldė jį, pjovė dantenas ir traukė po ketvirtį, bet visą procedūrą taip pat atliko greitai ir neskausmingai. Taip pat visą laiką buvo rūpestingas, atidus, nuolat klausė, kaip jaučiuosi, ar viskas gerai, ar neskauda, ar nebaisu, jeigu dėl kažko neramu liepė iškart sakyti ar parodyti, taip pat viso proceso metu aiškino kiekvieną žingsnį, sakė, ką dabar darys. Dar iš pat pradžių įėjus į kabinetą, kai tik suleido vaistus ir reikėjo laukti kol užšals, matė, kad baisiai įsitempus, tai bandė kiek įmanoma sumažinti nerimą, juokavo. Džiugu, kad yra tokių puikių, jaunų gydytojų, kurie ne tik profesionaliai atlieka darbą, bet ir iki minimumo sumažina patiriamą nerimą tokios procedūros metu ir rodo nuoširdų rūpestį pacientui. Tikrai, buvo visai nebaisu, neskausminga ir einant traukti kitus du, visai nebebijosiu. Didžiulė mano padėka gyd. M. Vaičiūnui! Tokie gydytojai yra Lietuvos šviesa, ateitis ir viltis. Seselė, dirbanti kartu su gydytoju, taip pat labai miela, maloni, atidi ir rūpestinga! Tikrai puikus duetas. Džiugu, kad ir neprivačioje gydymo įstaigoje galima gauti tokias kokybiškas ir tokį nuoširdų specialistų rūpestį bei malonų bendravimą. AČIŪ!

Ačiū odontologei m. dr. Rūtai Bendinskaitei už ypač profesionaliai atliktą darbą ir visapusišką konsultaciją (be jokių papildomų mokesčių), čia Lietuvoje,neįtikėtina. Visokiariopos Jums sėkmės. Jūs Ateities gydytoja.

Didelis ir nuoširdus AČIŪ gydytojoms Jūratei Martusevičiūtei ir Evelinai Ginevičiūtei už profesionaliai atliktą darbą , už nuoširdumą , už palaikymą .Tik profesionalių rankų dėka gijau be komplikacijų ir greitai . Linkiu sėkmės darbe ir gyvenime ! Ačiū !!!

Dekoju 2017.12.23 budinciu mediku komandai is 116 kab. uz operatyviai suteikta pagalba. Taja

dar norėčiau padėkoti odontologui Mindaugui Vaičiūnui kuris konsultavo, padėjo susigaudyti situacijoje, mokėjo išklausyti, nuoširdžiai patarė. Ačiū Jums Gydytojau, sėkmės!

Nuoširdų ačiū tariu Veido ir žandikaulio chirurgijos skyriaus chirurgui Mindaugui Baceckui už sėkmingą operaciją, už supratingumą, profesonalumą, nuoširdumą, palaikymą, patarimus. Kad daugiau tokių gydytojų Lietuvoje būtų, kuriems nereikia papildomai sumokėti už gydymą, kurie sąžiningai atlieka savo darbą. Ačiū Gydytojau, sėkmės Jums tolimesniame darbe.

Noriu padėkoti odontologui Mindaugui Vaičiūnui ir su juo dirbančiai seselei už suteiktą profesionalią pagalbą bei nuoširdų bendravimą.

Norime širdingai padėkoti Veido ir žandikaulių chirurgijos II skyriaus chirurgui Mindaugui Baseckui už dukrytės sėkmingą operaciją, rūpestingą gydymą, aukštą profesionalumą, dėmesingą priežiūrą pooperaciniu laikotarpiu. Gydytojo profesionalumo dėka pavyko laiku diagnozuoti besivystančią ligą ir ją sustabdyti. Norimė padėkoti už supratingumą, geranoriškumą ir palaikymą. Tai labai profesionalus, be galo atsidavęs savo darbui, pasiruošęs ateiti į pagalbą, neabejingas gydytojas. Nuoširdus Ačiū Jums ir linkime sėkmės sunkiame Jūsų darbe. Su didžiausia pagarba ir dėkingumu – Trušakovų šeimyna

Operavome vaikui apatinio žandikaulio cistą ir protinį dantį. Noriu nuoširdžiai padėkoti operavusiems ir gydžiusiems gydytojams doc.m.dr. Linui Zaleckui, Monikai Kulpavičiūtei, Gabrieliui Vainermanui. Retai sutiksi tokį derinį, kad ir profesionalai, ir dėmesingi, ir nepraradę empatijos ir atjautos. Pasitikėjimas ir pagarba sąžiningai užtarnauti iš pirmo karto! Stiprybės ir sėkmės Jums - mums Jūsų labai reikia! Taip pat nuoširdus ačiū visams ligoninės I-ojo chirurginio skyriaus aptarnaujančiam ir prižiūrinčiam personalui - nesijautėme ištirpę minioje!
 
Všį Vilniaus Universiteto ligoninės Žalgirio klinika
Žalgirio g. 117, Vilnius, tel. (8 5) 272 10 31 (šiuo telefonu pacientų registracija nevykdoma),
faks. (8 5) 272 8576, el. paštas info@zalgirioklinika.lt
© 2020. Žalgirio klinika. Visos teisės saugomos. Dizainas ir programavimas: mediaPro