Žalgirio klinika
 
 
 
Klinikos centrai

Ataskaitos

Darbo užmokestis

Viešieji pirkimai

Vidaus tvarkos taisyklės

Darbuotojo elgesio kodeksas

Projektai

Skelbimai

Siūlome darbą

Korupcijos prevencija

Bendradarbiaujame su Vilniaus
vaikų ir jaunimo dailės mokykla

Informacija apie tarnybines nuobaudas ir paskatinimus

 

 


 

Ar esate patenkinti savo dantų būkle ?

Taip
Ne
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Vardas:
El. paštas:
Žinutė:
 
Puslapiai: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 |

Esu dekinga, Kristupui Gutauskui . Puikus specelistas . Aciu labai.

Aš labai dėkingas Gyd. Juliui Jankauskui ir jo sesutei už labai šilta bendravima ir atlikta danties šalinimo operacija. Jus nuostabus :)

Labai ačiū gyd. Otilijai Kutanovaitei, už puikiai atlikta operacija! Ir visam 4 aukšto personalui už peržiūrą po operacijos!

Sveiki! 2017 05 03 Mes norime padekoti nuostabiai daktarei Kristina Balcevic. Sis nepakartojamas zmogus, puikiai atliko savo darba! Nikita ir mes jo teveliai sirdingai dekojam Kristinai ir jos komandai. ACIU

Norėjau padėkoti gydytojai Egle Vitaitei-Tučkienei už rūpestinga sūnaus dantukų gydymą. Gydytoja dėmesinga ir atsižvelgia į vaiko būdą ir baimes, taip padeda jas įveikti.

Gabrielius Vainermanas - puikus, profesionalus gydytojas. Noriu padėkoti ir parekomenduoti!

Iš visos širdies dėkoju gyd. Gabrieliui Vainermanui ir kartu dirbančiai sesutei. Buvo šalinami du protiniai dantys. Esu labai patenkinta jų atliktu darbu. Viskas buvo atlikta profesionaliai ir sklandžiai. Malonu ir gera lankytis pas tokius geranoriškus, malonius ir rūpestingus profesionalus. Ačiū Jums labai! Linkiu Jums didelės sėkmės ir sveikatos :)

Esu tikrai labai dėkingas Gydytojui Mindaugui Vaičiūnui.Sunkių komplikacijų pašalinimas po danties rovimo ( kurį atliko kitas gydytojas) ir po to fantastiški dar dviejų dantų rovimai įpareigoja mane tarti didelį AČIŪ. Gydytojau, nors bendravom ir senokai (2016 m.), tačiau aš vis dar Jus atsimenu kaip savo srities profesionalą, kaip žmogų, pas kurį galėdavai kreiptis bet kada ir kuris neskaičiuodavo savo darbo valandų. Jūsų nuoširdus bendravimas ir noras padėti mane tiesiog sužavėjo. Sėkmės Jums profesiniame ir asmeniniame gyvenime.

Noriu padėkoti S.Žukauskui(atsiprašau kad neprisimenu vardo), ir asistentei už labai gerą priėmimą, atmosferą, ir tobulą darbą.

Prieš metus,dėl neaiškios priežasties pradėjo tinti viena veido pusė.daug kur kreipiausi ,bet problema liko.Didžiausia mano sėkme tapo konsultacija pas gyd.Arūną Rimkevičių.Tokio dėmesio,atidumo, tokio žavingo paprastumo bendravime su pacijantu nesitikėjau.Aciū jums gydytojau,kad pakvietėt konsultuoti chirurgę Otiliją Kutanovaitę.Man buvo sunku patikėti kai ji pasakė,kad išoperuos iš dantenų šaknų skeveldras ne už mėnesio ar savaitės,o čia ir dabar,tai buvo kaip stebuklas.Ne veltui žmonės sako''yra daktarų nuo dievo su šiltom širdim ir auksinėm rankom''Geros kloties Jums Daktarai.

Dar kartą tariu didelį ir nuoširdų AČIŪ Gyd. Juliui Jankauskui ir visam personalui už profesionalumą, rūpestį, nuoširdumą ir labai malonų bendravimą su pacientais! Sėkmės darbuose - JŪS fantastiški!

Noriu Padekoti Gyd. Juliui Jankauskui. ACIU, Jums! Nuostabus gydytojas! Jusu komanda superine!!!

Norėčiau PADĖKOTI Gydytojui Juliui Jankauskui ir jo asistentei už profesionalumą, rūpestingumą ir nuoširdumą. Likau sužavėta jų kruopštaus darbo. Ačiū ir didelės sėkmės Danguolė

Laba diena! 2017-03-07d. lankiausi su dukrele Patricija Poliakaite jūsų klinikoje (reikėjo pašalinti pieninį dantuką) Noriu labai padėkoti jūsų klinikoje dirbančioms aukštos kompetencijos gydytojoms ypač doc.dr. Vilmai Brukienei už konsultaciją bei gyd.od. Julijai Vaščiūnaitei, kuri pašalino pieninį dantuką. Labai malonus bendravimas ypač su mazaisiais pacientais bei jų tėveliais. Džiugu, kad jūsų įstaigoje dirba malonūs ir mandagūs gydytojai. Ačiū Su pagarba Darius Poliakas

Esu labai dekinga už rūpestingai ir kruopščiai atliktą operaciją gydytojai - burnos chirurgei R. Rastenienei ir jos asistentei. Apsilankiusi supratau, kad šioje klinikoje dirba puikūs savo srities specialistai!
 
Všį Vilniaus Universiteto ligoninės Žalgirio klinika
Žalgirio g. 117, Vilnius, tel. (8 5) 272 75 00 (šiuo telefonu pacientų registracija nevykdoma),
faks. (8 5) 272 8576, el. paštas info@zalgirioklinika.lt
© 2018. Žalgirio klinika. Visos teisės saugomos. Dizainas ir programavimas: mediaPro