Žalgirio klinika
 
 
 
Klinikos centrai

Struktūra

Privatumo politika

Ataskaitos

Parama

Darbo užmokestis

Viešieji pirkimai

Vidaus tvarkos taisyklės

Darbuotojų etikos kodeksas

Projektai

Skelbimai

Siūlome darbą

Korupcijos prevencija

Bendradarbiaujame su Vilniaus
vaikų ir jaunimo dailės mokykla

Informacija apie tarnybines nuobaudas ir paskatinimus

 

 


 

Ar esate patenkinti savo dantų būkle ?

Taip
Ne
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Vardas:
El. paštas:
Žinutė:
 
Puslapiai: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

Gabrielius Vainermanas yra ne tik profesionalas, bet ir žmogus su didele atjauta bei žmogiškumu, ko šiais laikais itin trūksta. Tokius didžius gydytojus galiu suskaičiuoti ant vienos rankos pirštų. Matosi, kad žmogus puikiai atlieka savo misiją gyvenime ir tuo džiaugiasi. Gabrieliui asistuojanti seselė Ilona taip pat labai suprantingas ir puikus žmogus. Nuoširdus ir didelis dėkui, o gydytojui sėkmės.

Noriu padėkoti gyd. PAULINAI ČĖSNAITEI už profesionalumą,nuoširdumą, švelnias rankutes.

Teko rauti protini danti, operacija dare Gabrielius Vainermanas, esu maloniai nustebintas tokia auksta sio gydytojo kvalifikacija, kompetencija bei bendravimu, tenka neretai susidurti su gydytojais Lietuvoje, tiesiog truksta zodziu apie juos pacius bei ju kompetencija. Auksciausias iverinimas koks tik gali buti Gabrieliui! Dar karta dekoju, tikiuosi tokio lygio specialistas ne emigruos... Jeigu kazkam reiks rinktis gydytoja susijusi su dantimis zalgirio klinikoje, patikekit mano zodziu, tik Gabrieliu rinkites, 100% nenusivilsite! Galit kreiptis elektroniniu pastu asmeniskai patarsiu ir papasakosiu apie auksciausia man matyta kvalifikacijos lygi!

Noriu padėkoti, chirurgijos II skyriaus ,gyd.chirurgui Mindaugui Baseckui už atliktą, seilių liaukos akmenligės, šalinimo operaciją. Gyd.anistezologei Violetai Griškevičienei ir visam personalui slaugiusiam gydymosi metu. Nuoširdus jums AČIŪ.

Didelis ir nuoširdus AČIŪ gyd. Gabrieliui Vainermanui už puikiai atliktas intervencines procedūras. Taip pat gydytojo bendravimą su pacientu vertinu 10+. Jeigu labai bijote protinių dantų rovimo (kaip to bijojau aš) ir norite sulaukti profesionalios pagalbos bei etiško bendravimo, rekomenduoju būtent šį gydytoją. Gydytojau, linkiu Jums sėkmės, profesinio tobulėjimo, sėkmingos karjeros. Jūs super!

Sveiki, noriu padėkoti visiems gydytojams kurie tinkamai slaugė ir prižiūrėjo dantų būklę! Bei puikiai atliko dantų šalinimo operaciją. Bet ypatingai noriu padėkoti gydytojai Julijai Baranovai ir chirurgui Juliui Jankauskui už puikiai atlikta operaciją ir priežiūrą po jos. Taip pat noriu padėkoti gydytojams kurie taip pat prisidėjo prie šios operacijos ir slaugėm kurios nepamiršo savo darbo. Ačiū už tai, kad šioje klinikoje jaučiausi saugi ir aprūpinta tinkama priežiūra, už tinkamai atlikta daktarų darbą, profesionalumą ir nuoširdumą. Didelis didelis ačiū jums! Sėkmės asmeniniame ir profesionaliame gyvenime!

Dėkoju Veido ir žandikaulių chirurgijos ll skyriaus med. personalui ir gydytojui S. K. Žukauskui, doc., m. dr. L. Zaleckui už atsakingą gydymą, profesionalumą ir nuoširdumą. Nuoširdus Jums ačiū! Sėkmės profesiniame ir asmeniniame gyvenime.

Dėkoju visam Jūsų personalui už malonų ir šiltą bendravimą. Labai ačiū gyd. S. Žukauskui ir doc. m. dr. L. Zaleckui už profesionalų ir atidų gydymą.

Esu labai dėkinga visam Jūsų personalui už nuoširdų bendravimą ir rūpestį. Už atidų ir atsakingą gydymą ir priežiūrą ačiū gyd. S. Žukauskui ir doc. m. dr. L. Zaleckui.

Dėkoju gyd. Juliui Jankauskui už dėmesingumą, malonų bendravimą. Šalintas protinis retinuotas dantis, viskas puikiai! Neapsižiaugiau kai patekau pas rezidentą, bet tikrai nenuvylė, netgi maloniai nustebino! Kai gydytojas pasitinka ir išlydi su šypsena, ne taip viskas ir baisu! Sėkmės ir ačiū :)

Laba diena. Noretume labai padekoti jaunai,graziai nuostabiai gyd. Evelinai Gineviciutei. Uz suteikta pagalba musu vaikeliui. Dekojame uz rupestinguma,mokejima ir nora bendrauti su vaikuciais. Linkime jums dideliu pasiekimu darbe ir sekmes !!! Pagarbiai Luko teveliai.

Padėka gyd. Gabrieliui Vainermanui ir kartu dirbančiai sesutei. Labai bijojau protinio danties šalinimo, bet darbas buvo greitas ir neskausmingas. Ačiū, sėkmės.

Noriu nuoširdžiai padėkoti gydytojai Dovilei Proškutei ir jos padėjėjai už puikiai atliktą odontologinės cistos operaciją ir santies šaknies viršūnės rezekciją. Esu jums nuoširdžiai dėkinga už profesionalumą, taktiškumą, atsakingumą!Dabar vėl galiu šypsotis.

DIDELIS AČIU GYDYTOJUI M. VAIČIŪNUI UŽ SUTEIKTĄ PAGALBĄ NEĮGALAI MERGAITEI, TAIP PAT DĖKUI KARTU DIRBUSIEMS KOLEGOMS. AČIŪ, DIDELĖS SĖKMĖS DARBE.

labai profesionalus gydytojas Mindaugas Vaiciunas, esu labai dekinga kad isrove sudetinga danti, kurio nesugebejo istrauti privati klinika, viska atliko greitai, neskausmingai, jokiu komplikaciju nebuvo. Labai paslaugus personalas
 
Všį Vilniaus Universiteto ligoninės Žalgirio klinika
Žalgirio g. 117, Vilnius, tel. (8 5) 272 10 31 (šiuo telefonu pacientų registracija nevykdoma),
faks. (8 5) 272 8576, el. paštas info@zalgirioklinika.lt
© 2020. Žalgirio klinika. Visos teisės saugomos. Dizainas ir programavimas: mediaPro