Žalgirio klinika
 
 
Klinikos centrai

Klinikos įstatai

Struktūra

Privatumo politika

Ataskaitos

Parama

Darbo užmokestis

Viešieji pirkimai

Vidaus tvarkos taisyklės

Paciento teisės ir pareigos

Informacija pacientams

Darbuotojų etikos kodeksas

Projektai

Skelbimai

Siūlome darbą

Korupcijos prevencija

Bendradarbiaujame su Vilniaus
vaikų ir jaunimo dailės mokykla

Informacija apie tarnybines nuobaudas ir paskatinimus

Piliečių chartija

 

 


 

Mums svarbi Jūsų nuomonė
Vardas:
El. paštas:
Žinutė:
 
Puslapiai: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 |

Dekoju 2017.12.23 budinciu mediku komandai is 116 kab. uz operatyviai suteikta pagalba. Taja

dar norėčiau padėkoti odontologui Mindaugui Vaičiūnui kuris konsultavo, padėjo susigaudyti situacijoje, mokėjo išklausyti, nuoširdžiai patarė. Ačiū Jums Gydytojau, sėkmės!

Nuoširdų ačiū tariu Veido ir žandikaulio chirurgijos skyriaus chirurgui Mindaugui Baceckui už sėkmingą operaciją, už supratingumą, profesonalumą, nuoširdumą, palaikymą, patarimus. Kad daugiau tokių gydytojų Lietuvoje būtų, kuriems nereikia papildomai sumokėti už gydymą, kurie sąžiningai atlieka savo darbą. Ačiū Gydytojau, sėkmės Jums tolimesniame darbe.

Noriu padėkoti odontologui Mindaugui Vaičiūnui ir su juo dirbančiai seselei už suteiktą profesionalią pagalbą bei nuoširdų bendravimą.

Norime širdingai padėkoti Veido ir žandikaulių chirurgijos II skyriaus chirurgui Mindaugui Baseckui už dukrytės sėkmingą operaciją, rūpestingą gydymą, aukštą profesionalumą, dėmesingą priežiūrą pooperaciniu laikotarpiu. Gydytojo profesionalumo dėka pavyko laiku diagnozuoti besivystančią ligą ir ją sustabdyti. Norimė padėkoti už supratingumą, geranoriškumą ir palaikymą. Tai labai profesionalus, be galo atsidavęs savo darbui, pasiruošęs ateiti į pagalbą, neabejingas gydytojas. Nuoširdus Ačiū Jums ir linkime sėkmės sunkiame Jūsų darbe. Su didžiausia pagarba ir dėkingumu – Trušakovų šeimyna

Operavome vaikui apatinio žandikaulio cistą ir protinį dantį. Noriu nuoširdžiai padėkoti operavusiems ir gydžiusiems gydytojams doc.m.dr. Linui Zaleckui, Monikai Kulpavičiūtei, Gabrieliui Vainermanui. Retai sutiksi tokį derinį, kad ir profesionalai, ir dėmesingi, ir nepraradę empatijos ir atjautos. Pasitikėjimas ir pagarba sąžiningai užtarnauti iš pirmo karto! Stiprybės ir sėkmės Jums - mums Jūsų labai reikia! Taip pat nuoširdus ačiū visams ligoninės I-ojo chirurginio skyriaus aptarnaujančiam ir prižiūrinčiam personalui - nesijautėme ištirpę minioje!

Gabrielius Vainermanas yra ne tik profesionalas, bet ir žmogus su didele atjauta bei žmogiškumu, ko šiais laikais itin trūksta. Tokius didžius gydytojus galiu suskaičiuoti ant vienos rankos pirštų. Matosi, kad žmogus puikiai atlieka savo misiją gyvenime ir tuo džiaugiasi. Gabrieliui asistuojanti seselė Ilona taip pat labai suprantingas ir puikus žmogus. Nuoširdus ir didelis dėkui, o gydytojui sėkmės.

Noriu padėkoti gyd. PAULINAI ČĖSNAITEI už profesionalumą,nuoširdumą, švelnias rankutes.

Teko rauti protini danti, operacija dare Gabrielius Vainermanas, esu maloniai nustebintas tokia auksta sio gydytojo kvalifikacija, kompetencija bei bendravimu, tenka neretai susidurti su gydytojais Lietuvoje, tiesiog truksta zodziu apie juos pacius bei ju kompetencija. Auksciausias iverinimas koks tik gali buti Gabrieliui! Dar karta dekoju, tikiuosi tokio lygio specialistas ne emigruos... Jeigu kazkam reiks rinktis gydytoja susijusi su dantimis zalgirio klinikoje, patikekit mano zodziu, tik Gabrieliu rinkites, 100% nenusivilsite! Galit kreiptis elektroniniu pastu asmeniskai patarsiu ir papasakosiu apie auksciausia man matyta kvalifikacijos lygi!

Noriu padėkoti, chirurgijos II skyriaus ,gyd.chirurgui Mindaugui Baseckui už atliktą, seilių liaukos akmenligės, šalinimo operaciją. Gyd.anistezologei Violetai Griškevičienei ir visam personalui slaugiusiam gydymosi metu. Nuoširdus jums AČIŪ.

Didelis ir nuoširdus AČIŪ gyd. Gabrieliui Vainermanui už puikiai atliktas intervencines procedūras. Taip pat gydytojo bendravimą su pacientu vertinu 10+. Jeigu labai bijote protinių dantų rovimo (kaip to bijojau aš) ir norite sulaukti profesionalios pagalbos bei etiško bendravimo, rekomenduoju būtent šį gydytoją. Gydytojau, linkiu Jums sėkmės, profesinio tobulėjimo, sėkmingos karjeros. Jūs super!

Sveiki, noriu padėkoti visiems gydytojams kurie tinkamai slaugė ir prižiūrėjo dantų būklę! Bei puikiai atliko dantų šalinimo operaciją. Bet ypatingai noriu padėkoti gydytojai Julijai Baranovai ir chirurgui Juliui Jankauskui už puikiai atlikta operaciją ir priežiūrą po jos. Taip pat noriu padėkoti gydytojams kurie taip pat prisidėjo prie šios operacijos ir slaugėm kurios nepamiršo savo darbo. Ačiū už tai, kad šioje klinikoje jaučiausi saugi ir aprūpinta tinkama priežiūra, už tinkamai atlikta daktarų darbą, profesionalumą ir nuoširdumą. Didelis didelis ačiū jums! Sėkmės asmeniniame ir profesionaliame gyvenime!

Dėkoju Veido ir žandikaulių chirurgijos ll skyriaus med. personalui ir gydytojui S. K. Žukauskui, doc., m. dr. L. Zaleckui už atsakingą gydymą, profesionalumą ir nuoširdumą. Nuoširdus Jums ačiū! Sėkmės profesiniame ir asmeniniame gyvenime.

Dėkoju visam Jūsų personalui už malonų ir šiltą bendravimą. Labai ačiū gyd. S. Žukauskui ir doc. m. dr. L. Zaleckui už profesionalų ir atidų gydymą.

Esu labai dėkinga visam Jūsų personalui už nuoširdų bendravimą ir rūpestį. Už atidų ir atsakingą gydymą ir priežiūrą ačiū gyd. S. Žukauskui ir doc. m. dr. L. Zaleckui.
 
Všį Vilniaus Universiteto ligoninės Žalgirio klinika
Žalgirio g. 117, Vilnius, tel. (8 5) 272 10 31 (šiuo telefonu pacientų registracija nevykdoma),
faks. (8 5) 272 8576, el. paštas info@zalgirioklinika.lt
© 2021. Žalgirio klinika. Visos teisės saugomos. Dizainas ir programavimas: mediaPro