Žalgirio klinika
 
 
 
Klinikos centrai

Struktūra

Privatumo politika

Ataskaitos

Parama

Darbo užmokestis

Viešieji pirkimai

Vidaus tvarkos taisyklės

Darbuotojų etikos kodeksas

Projektai

Skelbimai

Siūlome darbą

Korupcijos prevencija

Bendradarbiaujame su Vilniaus
vaikų ir jaunimo dailės mokykla

Informacija apie tarnybines nuobaudas ir paskatinimus

 

 


 

Ar esate patenkinti savo dantų būkle ?

Taip
Ne
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Vardas:
El. paštas:
Žinutė:
 
Puslapiai: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

Noriu Padekoti Gyd. Juliui Jankauskui. ACIU, Jums! Nuostabus gydytojas! Jusu komanda superine!!!

Norėčiau PADĖKOTI Gydytojui Juliui Jankauskui ir jo asistentei už profesionalumą, rūpestingumą ir nuoširdumą. Likau sužavėta jų kruopštaus darbo. Ačiū ir didelės sėkmės Danguolė

Laba diena! 2017-03-07d. lankiausi su dukrele Patricija Poliakaite jūsų klinikoje (reikėjo pašalinti pieninį dantuką) Noriu labai padėkoti jūsų klinikoje dirbančioms aukštos kompetencijos gydytojoms ypač doc.dr. Vilmai Brukienei už konsultaciją bei gyd.od. Julijai Vaščiūnaitei, kuri pašalino pieninį dantuką. Labai malonus bendravimas ypač su mazaisiais pacientais bei jų tėveliais. Džiugu, kad jūsų įstaigoje dirba malonūs ir mandagūs gydytojai. Ačiū Su pagarba Darius Poliakas

Esu labai dekinga už rūpestingai ir kruopščiai atliktą operaciją gydytojai - burnos chirurgei R. Rastenienei ir jos asistentei. Apsilankiusi supratau, kad šioje klinikoje dirba puikūs savo srities specialistai!

Man labai pasisekė, kad patekau būtent pas daktarą Mindaugą Vaičiūną ir jo seselę (deja nežinau pavardės, bet visos pagyros lygiagrečios). Labai profesionalus, malonus gydytojas. Galima be baimės patikėti savo dantis. Sudėtingiausia mano gyvenime procedūra buvo atlikta be priekaištų, kruopščiai ir atsakingai. Dėmesingai ir kantriai atsakyta į visus klausimus, profesionaliai išaiškinta gydymo eiga. Atiduočiau net inkstą :D Seselės taip pat nuostabios. Džiaugiasi mano širdis, kad neprivačioje įstaigoje galima gauti tokias kokybiškas, komfortiškas ir diplomatiškas paslaugas.

Laba diena, Po priekinių dantų traumos, kurią patyriau prieš metus laiko, teko lankytis Jūsų klinikoje. Likau sužavėtas ir labai nustebintas tiek Gydytojų kompetencija, tiek aptarnavimu. Jau pačią pirmą dieną atvykus į klinikas, be išankstinės registracijos buvau maloniai priimtas ir apžiūrėtas, nepaisant to,kad Gydytojai darbo stygium tikrai nesiskundžia. Ypač noriu padėkoti nuostabiai Gydytojai Živilei Kuckienei, kuriai kaip man susisdarė įspūdis paciento būklė svarbesnė, nei jam pačiam. Nors gydymo įstaigose neesu dažnas svečias, tačiau kai pati Gydytoja skambina ir pasako, kad atėjo laikas ir reikia atvykti patikrinti dantų būklės, tiesiog negalėjau patikėti. Taigi dar kartą norėjau padėkoti visiems Gydytojamas, kurie vienaip ar kitaip prisidėjo prie mano priekinių dantų išsaugojimo ir gydymo. Ir žinoma ypatingai ačiū Gydytojai Živilei Kuckienei. Linkiu visam Jūsų kolektyvui sėkmės ir sveikatos. Pagarbiai, Egidijus Maželis

Gydytojas Mindaugas Vaičiūnas operavo viršutinio pirmojo danties abscesą 2016 m.lapkričio 8 dieną. Esu sužavėta šio jaunuolio darbu. Tokio atsakomybės jausmo, tokio sąžiningumo, tokio atidumo - net įsivaizduoti negalėjau. Labai kruopščiai dirbo ir asistuojanti medicinos seselė: per visą operaciją net savo kraujo skonio nepajutau. Norėčiau gydytojui Mindaugui Vaičiūnui palinkėti sėkmingai baigti rezidentūrą ir ko greičiau įsigyti nuosavą kabinetą. , nes, kaip rodo mano gyvenimiškoji patirtis, gana dažnai geras jaunų specialistų nuostatas ima žlugdyti netikę, savanaudžiai vadovai. Ačiū ir didelės sėkmės jaunasis Daktare! Tikiuosi dar Jus susirasti, kai pradėsite visiškai savarankiškai dirbti.

Dėkoju gyd. Rokui Borusevičiui už puikų darbą, malonų bendravimą. Linkiu Jums sekmės.

Dėkoju gydytojui R. Borusevičiui už pagarbų požiūrį į pacientą, puikiai atliktas procedūras ir konkrečius veiksmus sprendžiant problemą.

Labai dekinga sios klinikos registratorem Aciu,kad padejote pasiekti ortodontu kabinetu duris Dar didesnis dekui ir ortodontams uz pagalba. alytus

Noriu labai padėkoti gydytojai Jurgitai Povilaitytei. Labai rūpestinga, maloni ir sąžininga gydytoja, verta pagarbos ir kuri tikrai laikosi Hipokrato priesaikos. Nėra žodžių jai padėkoti už jos atliekamą darbą ir malonų bendravimą su pacientais. Siūlau paslėpti 2007-05-16, 10:51 | IP: 193.219.81.251 Tiesiog puikus gydytojas. Dėmesingas, geras specialistas. Po operacijos smulkiai išaiškino ką atliko. kokios pasekmės, kaip toliau gydytis. Rūpestingas, dėmesingas. Savo srities geriausias specialistas.Sėkmės Jam sunkiam darbe.

Nuoširdus ačiū Mindaugui Vaičiunui už profesionalia priežiūra po protinio danties išrovymą.Puikus gydytojas, viska išsamiai paaiškindavo ka daro, pagrisdavo, kodėl taip daro. Jaučiausi saugi ir pasitikėjau juo.Ačiū.

Nuoširdžiausia padėka chirurgei Monikai už itin greitą ir neskausmingą protinio danties pašalinimą.Esu sužavėta gydytojos ir jos sesutės profesionalumu!

Didelis AČIŪ gyd. Otilijai Kutanovaitei uz atlikta darba. Daugiau tokiu gydytoju Lietuvoje. AČIŪ.

Norėčiau nuoširdžiai padėkoti gyd. Otilijai Kutanovaitei, už puikų darbą, rūpestingumą, nuoširdumą ir puikiai atlikta chirurgine neišdygusių protinių dantų šalinimo operacija bei to meto gydimą. Gydytoja super, mokanti bendrauti su pacientai labai šiltai, nuraminanti dėl visko, bei viskuom pasirūpinančia. Didžiulis pasitikėjimas ja ir pagarba. Bei ačiū slaugėms, kurios dirbo I burnos ir žandikauliu skyriuje už didelį rūpestinguma ir nuoširdumą. Likau labai patenkinta darbu. Sekmės Jums ir toliau taip puikiai atlikti darbus!
 
Všį Vilniaus Universiteto ligoninės Žalgirio klinika
Žalgirio g. 117, Vilnius, tel. (8 5) 272 10 31 (šiuo telefonu pacientų registracija nevykdoma),
faks. (8 5) 272 8576, el. paštas info@zalgirioklinika.lt
© 2020. Žalgirio klinika. Visos teisės saugomos. Dizainas ir programavimas: mediaPro