Žalgirio klinika
 
 
 
Klinikos centrai

Ataskaitos

Darbo užmokestis

Viešieji pirkimai

Vidaus tvarkos taisyklės

Darbuotojo elgesio kodeksas

Projektai

Skelbimai

Siūlome darbą

Korupcijos prevencija

Bendradarbiaujame su Vilniaus
vaikų ir jaunimo dailės mokykla

Informacija apie tarnybines nuobaudas ir paskatinimus

 

 


 

Ar esate patenkinti savo dantų būkle ?

Taip
Ne
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Vardas:
El. paštas:
Žinutė:
 
Puslapiai: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 |

Esu labai dėkinga gyd. A. Šaikuvinei (už kaulo priauginimą ir implanutus) ir K. Landzbergienei (už implantų ir kt. dantų protezavimą). Jų abiejų rankos yra stebuklingos, dirba profesionaliai, bendrauja dalykiškai ir labai maloniai. Ačiū ir šių gydytojų asistentėms, kurios yra nuoširdžios, mielos ir malonios. Pagarbiai, Vera Sorokina.

Noriu padėkoti gydytojai Klimaitei už gydymą. Tai maloni, graži ir labai rūpestinga gydytoja

Ačiū, ligoninė paliko labai gerą įspūdį. Gydytojas bendravo labai dalykiškai ir pagarbiai, slaugės buvo paslaugios ir kūrė gerą psichologinę atmosferą. Likau labai patenkintas visų paslaugų kokybe.

2016-03-20 teko dėl susidariusio pūlinio ir beprotiško skausmo apsilankyti skubios pagalbos skyriuje. Gydytojas Gabrielius Vainermanas ir jo asistentė profesionaliai ir labai dėmesingai bei maloniai suteikė greitąją pagalbą. Noriu jiems nuoširdžiai padėkoti ir palinkėti kuo didžiausios sėkmės

Pirmą kartą į šią kliniką patekau š.m. vasario mėn. pas gyd. A.Šaikuvienę ir noriu labai padėkoti už suteiktą konsultaciją ir informaciją. Dar labiau noriu padėkoti už profesionaliai atliktą žandikaulio tumoro operaciją Gerb. gyd. ir I-ojo chirurginio sk. vedėjui Andriui Talijūnui ir visai Jam padėjusiai komandai:anesteziologui, operacinės ir skyriaus personalui. Nuoširdžiai dėkoju kiekvienam iš Jūsų už malonų bendravimą, pagalbą ir padrąsinimą prieš ir po operacijos.Sėkmės Jums kuo didžiausios nelengvame darbe. AČIŪ AČIŪ AČIŪ Pagarbiai: Laima Repečkienė.

LABA DIENA, labai aciu Ievai Gedvilienei! nuostabi specialiste, Gabrielius sako Jums aciu kad pakirpote prisegta liezuveli! sekmes darbuose!

Viktorija Bumblytė puiki gydytoja, tikra profesionalė, bendrauja maloniai, viską išsamiai paaiškina. Gydytoja ir jos seselė puiki komanda. Visiems rekomenduoju!

ESU NUOSIRDZIAI DEKINGA GYDYTOJUI DALIUI MATKEVICICIIU. TAI MEDIKAS IS DIDZIOSIOS RAIDES - PROFESIONALUS ,DEMESINGAS. GERB GYDYTOJAU , LINKIU JUMS KUO GERIAUSIOS KLOTIES DARBE IR LAIMES ASMENINIAME GYVENIME. PAGARBIAI,

Pirmą kartą protinio danties operaciniam traukimui patekau pas gyd. A.Šaikuviene. Traukti antrą dantį tikslingai užsirašiau pas ją. Dirba greitai, užtikrintai, profesionaliai. Gydytojos asistentė yra labai miela ir maloni. Didelis ačiū joms!

Esu labai dėkinga Gydytojams Dovilei Proškutei ir Mindaugui Baseckui bei visai jų komandai, operavusiems mano mamą Filomeną Kalytienę, už jų profesionalumą, rūpestingumą, padrąsinančius žodžius. Dėkoju visam ligoninės personalui už nuoširdų rūpinimąsi ir puikią priežiūrą. Linkiu didžiausios sėkmės Jums!

2016.02.08 Žandikaulio cistos operacija. Dėkoju puikiam ir profesionaliam poliklinikos,ligoninės personalui už suteikta pagalbą.Dėkoju daktarei R. Pedišienei už suteiktą konsultaciją ir informaciją.Daktarei Dovilei Proškutei nuoširdžiai dėkoju už atlikta žandikaulio cistos operaciją ir rūpestinga bei malonia pooperacine priežiūrą.Didelis ačiū už dėmesį, profesionalumą visam personalui.AČIŪ. Sėkmės Jums pačios didžiausios! Pagarbiai,Marytė R.

Pačius nuoširdžiausius žodžius tariu Gydytojams Dovilei Proškutei ir Mindaugui Baseckui už profesionaliai atliktą cistos operaciją, už rūpestį ir nuoširdumą. Taip pat dėkoju visam Veido ir žandikaulių chirurgijos II skyriaus personalui už puikią priežiūrą, dėmesingumą. Labai ačiū Jums! Su didžiausia pagarba - Filomena Kalytienė.

Noriu nuoširdžiai padėkoti gydytojai V. Bumblytei už gydymą, už profesionalią pagalbą. Jau nepirmus metus lankausi. Teko operuoti dantis, cistą, šalinti netik protinius dantis. Džiaugiuosi šia gydytoja ir jos profesionalumu, gydytoja dirba daug geriau, negu privačios klinikos gydytojai. Be jokio diskomforto pašalino protinį dantį, visada nuteikia teigiamai. Jos dėka, nebijau adatų, kurioms nuo pat vaikystės turiu baimę, kurią patyriau pas pirmąją stomatologę privačioje klinikoje. Taip pat ačiū sesutei, kuri irgi rūpestinga, jos abi puiki komanda. Dėl gydymo esu visiškai rami, nes žinau, kad esu Angelų rankose. Pagarbiai, Neringa Š.

Labai Didelis ir Nuoširdus AČIŪ Gydytojui Kristupui Gutauskui ir Sesutei Rasai už profesionaliai atliktą 2 krūminių dantų šalinimą :) O rūpestinga priežiūra po operacijos, padėjo, kuo greičiau pasveikti :) tai pat labai Dėkui už malonų bendravimą viso gydymo metu :) Labai Džiaugiuosi, kad patekau, būtent į šio rūpestingo specialisto rankas, (ypač, kai tai nutinka pirmą kartą) :) Ten tik Gydyčiausi ir Gydyčiausi :)

Noriu išreikšti nuoširdžią padėką burnos chirurgui Daliui Matkevičiui. Labai džiaugiuosi, kad nelaimes metu papuoliau į Jūsų rankas. Ačiū už nuoširdų rūpestį, kuris sąlygojo gerą emocinę būklę, o įvykus nelaimei, pacientui tai labai svarbu. Gydytojo atsakingas darbas suteikia pasitikėjimą. Didelis ačiū už dėmesį, profesionalumą, žmogiškumą, rūpestį operacijos metu ir po jos. Nuoširdžiausias ir didžiausias AČIŪ. Sėkmės Jums pačios didžiausios! Pagarbiai, Rima Ž.
 
Všį Vilniaus Universiteto ligoninės Žalgirio klinika
Žalgirio g. 117, Vilnius, tel. (8 5) 272 75 00 (šiuo telefonu pacientų registracija nevykdoma),
faks. (8 5) 272 8576, el. paštas info@zalgirioklinika.lt
© 2018. Žalgirio klinika. Visos teisės saugomos. Dizainas ir programavimas: mediaPro