Žalgirio klinika
 
 
Klinikos centrai

Klinikos įstatai

Struktūra

Privatumo politika

Ataskaitos

Parama

Darbo užmokestis

Viešieji pirkimai

Vidaus tvarkos taisyklės

Paciento teisės ir pareigos

Informacija pacientams

Darbuotojų etikos kodeksas

Projektai

Skelbimai

Siūlome darbą

Korupcijos prevencija

Bendradarbiaujame su Vilniaus
vaikų ir jaunimo dailės mokykla

Informacija apie tarnybines nuobaudas ir paskatinimus

Piliečių chartija

 

 


 

Mums svarbi Jūsų nuomonė
Vardas:
El. paštas:
Žinutė:
 
Puslapiai: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 |

Gabrielius Vainermanas - puikus, profesionalus gydytojas. Noriu padėkoti ir parekomenduoti!

Iš visos širdies dėkoju gyd. Gabrieliui Vainermanui ir kartu dirbančiai sesutei. Buvo šalinami du protiniai dantys. Esu labai patenkinta jų atliktu darbu. Viskas buvo atlikta profesionaliai ir sklandžiai. Malonu ir gera lankytis pas tokius geranoriškus, malonius ir rūpestingus profesionalus. Ačiū Jums labai! Linkiu Jums didelės sėkmės ir sveikatos :)

Esu tikrai labai dėkingas Gydytojui Mindaugui Vaičiūnui.Sunkių komplikacijų pašalinimas po danties rovimo ( kurį atliko kitas gydytojas) ir po to fantastiški dar dviejų dantų rovimai įpareigoja mane tarti didelį AČIŪ. Gydytojau, nors bendravom ir senokai (2016 m.), tačiau aš vis dar Jus atsimenu kaip savo srities profesionalą, kaip žmogų, pas kurį galėdavai kreiptis bet kada ir kuris neskaičiuodavo savo darbo valandų. Jūsų nuoširdus bendravimas ir noras padėti mane tiesiog sužavėjo. Sėkmės Jums profesiniame ir asmeniniame gyvenime.

Noriu padėkoti S.Žukauskui(atsiprašau kad neprisimenu vardo), ir asistentei už labai gerą priėmimą, atmosferą, ir tobulą darbą.

Prieš metus,dėl neaiškios priežasties pradėjo tinti viena veido pusė.daug kur kreipiausi ,bet problema liko.Didžiausia mano sėkme tapo konsultacija pas gyd.Arūną Rimkevičių.Tokio dėmesio,atidumo, tokio žavingo paprastumo bendravime su pacijantu nesitikėjau.Aciū jums gydytojau,kad pakvietėt konsultuoti chirurgę Otiliją Kutanovaitę.Man buvo sunku patikėti kai ji pasakė,kad išoperuos iš dantenų šaknų skeveldras ne už mėnesio ar savaitės,o čia ir dabar,tai buvo kaip stebuklas.Ne veltui žmonės sako''yra daktarų nuo dievo su šiltom širdim ir auksinėm rankom''Geros kloties Jums Daktarai.

Dar kartą tariu didelį ir nuoširdų AČIŪ Gyd. Juliui Jankauskui ir visam personalui už profesionalumą, rūpestį, nuoširdumą ir labai malonų bendravimą su pacientais! Sėkmės darbuose - JŪS fantastiški!

Noriu Padekoti Gyd. Juliui Jankauskui. ACIU, Jums! Nuostabus gydytojas! Jusu komanda superine!!!

Norėčiau PADĖKOTI Gydytojui Juliui Jankauskui ir jo asistentei už profesionalumą, rūpestingumą ir nuoširdumą. Likau sužavėta jų kruopštaus darbo. Ačiū ir didelės sėkmės Danguolė

Laba diena! 2017-03-07d. lankiausi su dukrele Patricija Poliakaite jūsų klinikoje (reikėjo pašalinti pieninį dantuką) Noriu labai padėkoti jūsų klinikoje dirbančioms aukštos kompetencijos gydytojoms ypač doc.dr. Vilmai Brukienei už konsultaciją bei gyd.od. Julijai Vaščiūnaitei, kuri pašalino pieninį dantuką. Labai malonus bendravimas ypač su mazaisiais pacientais bei jų tėveliais. Džiugu, kad jūsų įstaigoje dirba malonūs ir mandagūs gydytojai. Ačiū Su pagarba Darius Poliakas

Esu labai dekinga už rūpestingai ir kruopščiai atliktą operaciją gydytojai - burnos chirurgei R. Rastenienei ir jos asistentei. Apsilankiusi supratau, kad šioje klinikoje dirba puikūs savo srities specialistai!

Man labai pasisekė, kad patekau būtent pas daktarą Mindaugą Vaičiūną ir jo seselę (deja nežinau pavardės, bet visos pagyros lygiagrečios). Labai profesionalus, malonus gydytojas. Galima be baimės patikėti savo dantis. Sudėtingiausia mano gyvenime procedūra buvo atlikta be priekaištų, kruopščiai ir atsakingai. Dėmesingai ir kantriai atsakyta į visus klausimus, profesionaliai išaiškinta gydymo eiga. Atiduočiau net inkstą :D Seselės taip pat nuostabios. Džiaugiasi mano širdis, kad neprivačioje įstaigoje galima gauti tokias kokybiškas, komfortiškas ir diplomatiškas paslaugas.

Laba diena, Po priekinių dantų traumos, kurią patyriau prieš metus laiko, teko lankytis Jūsų klinikoje. Likau sužavėtas ir labai nustebintas tiek Gydytojų kompetencija, tiek aptarnavimu. Jau pačią pirmą dieną atvykus į klinikas, be išankstinės registracijos buvau maloniai priimtas ir apžiūrėtas, nepaisant to,kad Gydytojai darbo stygium tikrai nesiskundžia. Ypač noriu padėkoti nuostabiai Gydytojai Živilei Kuckienei, kuriai kaip man susisdarė įspūdis paciento būklė svarbesnė, nei jam pačiam. Nors gydymo įstaigose neesu dažnas svečias, tačiau kai pati Gydytoja skambina ir pasako, kad atėjo laikas ir reikia atvykti patikrinti dantų būklės, tiesiog negalėjau patikėti. Taigi dar kartą norėjau padėkoti visiems Gydytojamas, kurie vienaip ar kitaip prisidėjo prie mano priekinių dantų išsaugojimo ir gydymo. Ir žinoma ypatingai ačiū Gydytojai Živilei Kuckienei. Linkiu visam Jūsų kolektyvui sėkmės ir sveikatos. Pagarbiai, Egidijus Maželis

Gydytojas Mindaugas Vaičiūnas operavo viršutinio pirmojo danties abscesą 2016 m.lapkričio 8 dieną. Esu sužavėta šio jaunuolio darbu. Tokio atsakomybės jausmo, tokio sąžiningumo, tokio atidumo - net įsivaizduoti negalėjau. Labai kruopščiai dirbo ir asistuojanti medicinos seselė: per visą operaciją net savo kraujo skonio nepajutau. Norėčiau gydytojui Mindaugui Vaičiūnui palinkėti sėkmingai baigti rezidentūrą ir ko greičiau įsigyti nuosavą kabinetą. , nes, kaip rodo mano gyvenimiškoji patirtis, gana dažnai geras jaunų specialistų nuostatas ima žlugdyti netikę, savanaudžiai vadovai. Ačiū ir didelės sėkmės jaunasis Daktare! Tikiuosi dar Jus susirasti, kai pradėsite visiškai savarankiškai dirbti.

Dėkoju gyd. Rokui Borusevičiui už puikų darbą, malonų bendravimą. Linkiu Jums sekmės.

Dėkoju gydytojui R. Borusevičiui už pagarbų požiūrį į pacientą, puikiai atliktas procedūras ir konkrečius veiksmus sprendžiant problemą.
 
Všį Vilniaus Universiteto ligoninės Žalgirio klinika
Žalgirio g. 117, Vilnius, tel. (8 5) 272 10 31 (šiuo telefonu pacientų registracija nevykdoma),
faks. (8 5) 272 8576, el. paštas info@zalgirioklinika.lt
© 2021. Žalgirio klinika. Visos teisės saugomos. Dizainas ir programavimas: mediaPro