Žalgirio klinika
 
 
 
Klinikos centrai

Ataskaitos

Darbo užmokestis

Viešieji pirkimai

Vidaus tvarkos taisyklės

Darbuotojo elgesio kodeksas

Projektai

Skelbimai

Siūlome darbą

Korupcijos prevencija

Bendradarbiaujame su Vilniaus
vaikų ir jaunimo dailės mokykla

Informacija apie tarnybines nuobaudas ir paskatinimus

 

 


 

Ar esate patenkinti savo dantų būkle ?

Taip
Ne
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Vardas:
El. paštas:
Žinutė:
 
Puslapiai: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 |

i klinikas vykau 12. 25.su baime,nes visada bijau grieztu piktu chirurgu.bet patekau pas jautrius,savo profesijos zinovus.tai gabrielius vainermanas,aciu jums gabrieliau,sekmes

Nuoširdžiai noriu padėkoti pačiai nuostabiausiai chirurgei Izidorai Martusevičiūtei, kuri mane operavo lapkričio 30d.(4 retinuoti protiniai dantys). Be galo profesionalus, šiltas,nuoširdus,supratingas žmogus. Taip gražiai derančios nuostabiausios asmeninės savybės su mediko profesionalumu,žiniomis ir patirtimi. Linkiu sėkmės profesinėje srityje. Šiais laikais toks gydytojas-didžiulė vertybė. Ačiū tariu ir visai komandai : anesteziologei,deja,kurios vardo nepamenu ir visam slaugusiam mane personalui. p.s. Ligonių baimė dingo :) Tai buvo mano pirmoji operacija.

Didelis aciu gyd.Rastenienei,sesutei Renatai uz nuosirdu atsidavima darbui,ir profesionaliai suteikta pagalba.NUOSIRDUS ACIU!

Chirurgas Mindaugas Baseckas- nuostabus gydytojas. Neturiu nei vieno nusiskundimo, visas procedūras atliko labai profesionaliai ir atsakingai. Prieš operaciją išsamiai paaiškino visas ligos priežastis, procedūros ir gijimo eigą, todėl į operacinę žengiau nejausdama jokios baimės. Po operacijos nei karto neprašiau nuskausminamųjų, gyju greitai ir ramiai. Jei reikėtų vėl kreiptis dėl operacijos, kreipčiausi tik pas jį ir rekomenduočiau visiems. Linkiu didžiausios sėkmės šiam chirurgui ir visai Žalgirio ligoninės komandai ir tariu patį didžiausią ačiū Jums.

Esu dėkinga už kruopštų ir rūpestingą gydymą M.Švedui ir jo sesutei Jurgitai.Sėkmės darbe :)

Burnos higienistė daktarė R. Vasiljeva puikiai atliko savo darbą, esu labai patenkinta. Didelis AČIŪ.

Reiškiu nuoširdžią padėką gyd. od. Kristupui Gutauskui

Dekoju gydytojai Otilijai Kutanovaitei. Dziaugiuosi, jog ivykus nelaimei patekau i jusu rankas. Kadangi, tai buvo mano pirmas kartas ligonineje, tiesa pasakius turejau susidarius isankstine ir labiau negatyve nuomone apie gydytojus. Taciau si gydytoja sulauze visas neigiamas nuomones. Labai dziaugiuosi, jog Lietuvoje atsiranda nauja karta gydytoju su visai kitokiu poziuriu i pacienta. Rupestinga, ismananti savo darba, profesionali... Didelis ACIU Jums Otilija. Jus nereali :)

Noriu padėkoti nuostabiai gydytojai Otilijai Kutanovaitei už atliktą protinių dantų šalinimo operaciją. Gydytoja labai maloni ir rūpestinga, viską atliko profesionaliai, išgyjau labai greitai, nekankino skausmai, nebuvo patinimo nei mėlynių! Nuoširdus ačiū!

Nuoširdžiai dėkojame logopedei Astai Lipnickienei už profesionalų ir šiltą pirmą priėmimą, už padrąsinantį žodį. Mūsų dukrytė išėjo iš konsultacijos džiugia nuotaika, o kitą rytą, ką tik atsikėlusi, pati paprašė kartu atlikti namų užduotėleles, kurias uždavė miela logopedė. Manytume, kad ši gydytoja, ir jos darbo metodai su vaikais, turėtų būti pavyzdys visiems Lietuvos logopedams, ypač dirbantiems Centro poliklinikoje, iš kurių tegirdėjome vieną žodelį „silpnai“... Sėkmės ir Dievo palaimos Jums, gydytoja Asta Lipnickiene. Pagarbiai, Darius ir Renata Baukiai.

Noriu padėkoti gydytojui,burnos chirurgui Mariui Švedui uz atlikta 2 protiniu dantu salina taip pat jo padejejai seselei nuostabus zmones savo srities specialistai,aciu,tegul lydi jus sekme. 2015 08 10

Noriu padėkoti gydytojui,burnos chirurgui Mariui Švedui, už atlikta burnos implantacijos operaciją ir rūpestinga bei malonia pooperacine priežiūrą .O taip pat noriu padėkoti gydytojui rezistentui protezuotojui Tomui Karpavičiui .

Labai aciu gyd.odontologui Gabrieliui Vainermanui,jam padedanciai sesutei uz suteikta pirmaja pagalba,esant labai skausmingam danties kaulo uzdegimui.Aciu,kad buvo ne tik darba atidirbantis,bet labai profesianalus ir jautrus zmogus

Esu labai dėkinga gydytojui odontologui Gabrieliui Vainermanui, budėjimo metu suteikusiam skubią ir profesionalią chirurginę pagalbą. Taip pat labai AČIŪ su juo dirbusiai seselei, kurios, deja vardo neįsidėmėjau (puiki medikų komanda dirbo birželio 21 d. 20.30 val.). Nuoširdžiausia padėka ir linkėjimai!!

Norėjau padėkoti gydytojui Justui Viršilui už tokį malonų bendravimą su pacientais ir profesionalią pagalbą.
 
Všį Vilniaus Universiteto ligoninės Žalgirio klinika
Žalgirio g. 117, Vilnius, tel. (8 5) 272 75 00 (šiuo telefonu pacientų registracija nevykdoma),
faks. (8 5) 272 8576, el. paštas info@zalgirioklinika.lt
© 2018. Žalgirio klinika. Visos teisės saugomos. Dizainas ir programavimas: mediaPro