Žalgirio klinika
 
 
 
Klinikos centrai

Struktūra

Privatumo politika

Ataskaitos

Parama

Darbo užmokestis

Viešieji pirkimai

Vidaus tvarkos taisyklės

Darbuotojų etikos kodeksas

Projektai

Skelbimai

Siūlome darbą

Korupcijos prevencija

Bendradarbiaujame su Vilniaus
vaikų ir jaunimo dailės mokykla

Informacija apie tarnybines nuobaudas ir paskatinimus

 

 


 

Ar esate patenkinti savo dantų būkle ?

Taip
Ne
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Vardas:
El. paštas:
Žinutė:
 
Puslapiai: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

Dėkui gydytojui Kristupui Gutauskui už atliktą 4 protinių dantų šalinimą! Gydytojas atidžiai ir išsamiai viską aiškino ir prižiūrėjo iki ir po operacijos. Jaučiausi puikiai! Gydytojas spinduliuoja profesionalumu bei kompetencija, yra rūpestingas ir labai malonus! Tokiam specialistui malonu patikėti sveikatą!

Pagarbiai dėkoju gydytojams odontologei L.Labulienei, anesteziologei V. Griškevičienei, gydytojui chirurgui, slaugytojoms už sūnaus Giedriaus gydymą. Ačiū už palankios neįgaliajam atmosferos sukūrimą ir labai profesionalią pagalbą.

Norime nuoširdžiai padėkoti gydytojui Kristupui Gutauskui už puikiai atliktą operaciją (pašalinti 4 protiniai dantys), profesionalumą, dėmesį, malonų bendravimą, kantrybę išsamiai atsakant į visus klausimus. Dėkojame ir visam ligoninės personalui už rūpestingą priežiūrą. Kuo didžiausios Jums sėkmės!

Labai malonus ir profesionalus gydytojas Gabrielius Vainermanas. Paskyrė reikiamus tyrimus, išrašė vaistų, suleido skausmą malšinančių vaistų. Labai malonus gydytojas.

Esu labai dėkinga gyd. A. Šaikuvinei (už kaulo priauginimą ir implanutus) ir K. Landzbergienei (už implantų ir kt. dantų protezavimą). Jų abiejų rankos yra stebuklingos, dirba profesionaliai, bendrauja dalykiškai ir labai maloniai. Ačiū ir šių gydytojų asistentėms, kurios yra nuoširdžios, mielos ir malonios. Pagarbiai, Vera Sorokina.

Noriu padėkoti gydytojai Klimaitei už gydymą. Tai maloni, graži ir labai rūpestinga gydytoja

Ačiū, ligoninė paliko labai gerą įspūdį. Gydytojas bendravo labai dalykiškai ir pagarbiai, slaugės buvo paslaugios ir kūrė gerą psichologinę atmosferą. Likau labai patenkintas visų paslaugų kokybe.

2016-03-20 teko dėl susidariusio pūlinio ir beprotiško skausmo apsilankyti skubios pagalbos skyriuje. Gydytojas Gabrielius Vainermanas ir jo asistentė profesionaliai ir labai dėmesingai bei maloniai suteikė greitąją pagalbą. Noriu jiems nuoširdžiai padėkoti ir palinkėti kuo didžiausios sėkmės

Pirmą kartą į šią kliniką patekau š.m. vasario mėn. pas gyd. A.Šaikuvienę ir noriu labai padėkoti už suteiktą konsultaciją ir informaciją. Dar labiau noriu padėkoti už profesionaliai atliktą žandikaulio tumoro operaciją Gerb. gyd. ir I-ojo chirurginio sk. vedėjui Andriui Talijūnui ir visai Jam padėjusiai komandai:anesteziologui, operacinės ir skyriaus personalui. Nuoširdžiai dėkoju kiekvienam iš Jūsų už malonų bendravimą, pagalbą ir padrąsinimą prieš ir po operacijos.Sėkmės Jums kuo didžiausios nelengvame darbe. AČIŪ AČIŪ AČIŪ Pagarbiai: Laima Repečkienė.

LABA DIENA, labai aciu Ievai Gedvilienei! nuostabi specialiste, Gabrielius sako Jums aciu kad pakirpote prisegta liezuveli! sekmes darbuose!

Viktorija Bumblytė puiki gydytoja, tikra profesionalė, bendrauja maloniai, viską išsamiai paaiškina. Gydytoja ir jos seselė puiki komanda. Visiems rekomenduoju!

ESU NUOSIRDZIAI DEKINGA GYDYTOJUI DALIUI MATKEVICICIIU. TAI MEDIKAS IS DIDZIOSIOS RAIDES - PROFESIONALUS ,DEMESINGAS. GERB GYDYTOJAU , LINKIU JUMS KUO GERIAUSIOS KLOTIES DARBE IR LAIMES ASMENINIAME GYVENIME. PAGARBIAI,

Pirmą kartą protinio danties operaciniam traukimui patekau pas gyd. A.Šaikuviene. Traukti antrą dantį tikslingai užsirašiau pas ją. Dirba greitai, užtikrintai, profesionaliai. Gydytojos asistentė yra labai miela ir maloni. Didelis ačiū joms!

Esu labai dėkinga Gydytojams Dovilei Proškutei ir Mindaugui Baseckui bei visai jų komandai, operavusiems mano mamą Filomeną Kalytienę, už jų profesionalumą, rūpestingumą, padrąsinančius žodžius. Dėkoju visam ligoninės personalui už nuoširdų rūpinimąsi ir puikią priežiūrą. Linkiu didžiausios sėkmės Jums!

2016.02.08 Žandikaulio cistos operacija. Dėkoju puikiam ir profesionaliam poliklinikos,ligoninės personalui už suteikta pagalbą.Dėkoju daktarei R. Pedišienei už suteiktą konsultaciją ir informaciją.Daktarei Dovilei Proškutei nuoširdžiai dėkoju už atlikta žandikaulio cistos operaciją ir rūpestinga bei malonia pooperacine priežiūrą.Didelis ačiū už dėmesį, profesionalumą visam personalui.AČIŪ. Sėkmės Jums pačios didžiausios! Pagarbiai,Marytė R.
 
Všį Vilniaus Universiteto ligoninės Žalgirio klinika
Žalgirio g. 117, Vilnius, tel. (8 5) 272 10 31 (šiuo telefonu pacientų registracija nevykdoma),
faks. (8 5) 272 8576, el. paštas info@zalgirioklinika.lt
© 2020. Žalgirio klinika. Visos teisės saugomos. Dizainas ir programavimas: mediaPro