Žalgirio klinika
 
 
Klinikos centrai

Klinikos įstatai

Struktūra

Privatumo politika

Ataskaitos

Parama

Darbo užmokestis

Viešieji pirkimai

Vidaus tvarkos taisyklės

Paciento teisės ir pareigos

Informacija pacientams

Darbuotojų etikos kodeksas

Projektai

Skelbimai

Siūlome darbą

Korupcijos prevencija

Bendradarbiaujame su Vilniaus
vaikų ir jaunimo dailės mokykla

Informacija apie tarnybines nuobaudas ir paskatinimus

Piliečių chartija

 

 


 

Mums svarbi Jūsų nuomonė
Vardas:
El. paštas:
Žinutė:
 
Puslapiai: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 |

Noriu padėkoti gyd. od. Kristupui Gutauskui už profesionalumą, nuoširdimą, rūpestingumą, kantrybę. Labai džiugu, kad turime tokių gydytojų. Nuoširdus ačiū.

Esu labai dėkinga gydytojui Daliui Matkevičiui už puikiai atliktą darbą, malonų bendravimą, daugiau tokių specialistų Žalgirio klinikose. Sėkmės tolimesniame gyvenime. Ačiū

Dėkoju gydytojui K. Gutauskui už profesionalumą, pozityvumą ir nepriekaištingai suteiktą pagalbą (Gydytojas išrovė protinį dantį). Labai džiaugiuosi, kad tokių Gydytojų yra ir viliuosi, kad kada nors ateityje tai taps aptarnavimo standartu. Gyd. K. Gutauski, linkiu Jums visokeriopos sėkmės ir niekada neprarasti pozityvumo. Pagarbiai, Kotryna

Dėkoju už šiltą kolektyvo darbą veido ir žandikaulio chirurgijos 1- ame skyriuje. Noriu pasidžiaugti itin kokybiškai atlikta operacija ir rūpestinga priežiūra po jos. Jūs darote stebuklus. Didelis ačiū palatos daktarui Juliui Jankauskui už gerą nusiteikimą ir šypseną, malonų bendravimą, sklandų gydymą. Sėkmės darbuose ir gyvenime! Tokio daktaro palinkėčiau kiekvienam. :)

nuoširdi padėka gydytojai - burnos chirurgei ir vadovei Rūtai Rastenienei - darbą atlieka tikrai atsakingai ir kokybiškai, o kas svarbiausia - jaučia kliento būklę ir operacijos metu labai tiksliai informuoja apie atliekamus darbus - daug ramiau jaučiausi, kai pasakydavo kad dabar rauna, ir bus tempimas ir pan. Sveikatos Rūtai ir geros nuotaikos!! Pacientas Aivaras

Noriu padekoti Gyd.odontologei Deimantei Ivanauskitei uz greita ir profisionalu darba kreipiantis budinciu laiku liepos 6 sventine diena!!!Tiesiog likau suzaveta uz profisionaliai skubia pagalba mano suneliui!!!kuri greitai ir kokybiskai palengvino mano suneliui sakyciau net gyvenima!!! :)

Dėkui gydytojui Kristupui Gutauskui už atliktą 4 protinių dantų šalinimą! Gydytojas atidžiai ir išsamiai viską aiškino ir prižiūrėjo iki ir po operacijos. Jaučiausi puikiai! Gydytojas spinduliuoja profesionalumu bei kompetencija, yra rūpestingas ir labai malonus! Tokiam specialistui malonu patikėti sveikatą!

Pagarbiai dėkoju gydytojams odontologei L.Labulienei, anesteziologei V. Griškevičienei, gydytojui chirurgui, slaugytojoms už sūnaus Giedriaus gydymą. Ačiū už palankios neįgaliajam atmosferos sukūrimą ir labai profesionalią pagalbą.

Norime nuoširdžiai padėkoti gydytojui Kristupui Gutauskui už puikiai atliktą operaciją (pašalinti 4 protiniai dantys), profesionalumą, dėmesį, malonų bendravimą, kantrybę išsamiai atsakant į visus klausimus. Dėkojame ir visam ligoninės personalui už rūpestingą priežiūrą. Kuo didžiausios Jums sėkmės!

Labai malonus ir profesionalus gydytojas Gabrielius Vainermanas. Paskyrė reikiamus tyrimus, išrašė vaistų, suleido skausmą malšinančių vaistų. Labai malonus gydytojas.

Esu labai dėkinga gyd. A. Šaikuvinei (už kaulo priauginimą ir implanutus) ir K. Landzbergienei (už implantų ir kt. dantų protezavimą). Jų abiejų rankos yra stebuklingos, dirba profesionaliai, bendrauja dalykiškai ir labai maloniai. Ačiū ir šių gydytojų asistentėms, kurios yra nuoširdžios, mielos ir malonios. Pagarbiai, Vera Sorokina.

Noriu padėkoti gydytojai Klimaitei už gydymą. Tai maloni, graži ir labai rūpestinga gydytoja

Ačiū, ligoninė paliko labai gerą įspūdį. Gydytojas bendravo labai dalykiškai ir pagarbiai, slaugės buvo paslaugios ir kūrė gerą psichologinę atmosferą. Likau labai patenkintas visų paslaugų kokybe.

2016-03-20 teko dėl susidariusio pūlinio ir beprotiško skausmo apsilankyti skubios pagalbos skyriuje. Gydytojas Gabrielius Vainermanas ir jo asistentė profesionaliai ir labai dėmesingai bei maloniai suteikė greitąją pagalbą. Noriu jiems nuoširdžiai padėkoti ir palinkėti kuo didžiausios sėkmės

Pirmą kartą į šią kliniką patekau š.m. vasario mėn. pas gyd. A.Šaikuvienę ir noriu labai padėkoti už suteiktą konsultaciją ir informaciją. Dar labiau noriu padėkoti už profesionaliai atliktą žandikaulio tumoro operaciją Gerb. gyd. ir I-ojo chirurginio sk. vedėjui Andriui Talijūnui ir visai Jam padėjusiai komandai:anesteziologui, operacinės ir skyriaus personalui. Nuoširdžiai dėkoju kiekvienam iš Jūsų už malonų bendravimą, pagalbą ir padrąsinimą prieš ir po operacijos.Sėkmės Jums kuo didžiausios nelengvame darbe. AČIŪ AČIŪ AČIŪ Pagarbiai: Laima Repečkienė.
 
Všį Vilniaus Universiteto ligoninės Žalgirio klinika
Žalgirio g. 117, Vilnius, tel. (8 5) 272 10 31 (šiuo telefonu pacientų registracija nevykdoma),
faks. (8 5) 272 8576, el. paštas info@zalgirioklinika.lt
© 2021. Žalgirio klinika. Visos teisės saugomos. Dizainas ir programavimas: mediaPro