Žalgirio klinika
 
 
 
Klinikos centrai

Ataskaitos

Darbo užmokestis

Viešieji pirkimai

Vidaus tvarkos taisyklės

Darbuotojo elgesio kodeksas

Projektai

Skelbimai

Siūlome darbą

Korupcijos prevencija

Bendradarbiaujame su Vilniaus
vaikų ir jaunimo dailės mokykla

Informacija apie tarnybines nuobaudas ir paskatinimus

 

 


 

Ar esate patenkinti savo dantų būkle ?

Taip
Ne
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Vardas:
El. paštas:
Žinutė:
 
Puslapiai: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 |

Didelis ir nuoširdus AČIŪ gyd. Gabrieliui Vainermanui už puikiai atliktas intervencines procedūras. Taip pat gydytojo bendravimą su pacientu vertinu 10+. Jeigu labai bijote protinių dantų rovimo (kaip to bijojau aš) ir norite sulaukti profesionalios pagalbos bei etiško bendravimo, rekomenduoju būtent šį gydytoją. Gydytojau, linkiu Jums sėkmės, profesinio tobulėjimo, sėkmingos karjeros. Jūs super!

Sveiki, noriu padėkoti visiems gydytojams kurie tinkamai slaugė ir prižiūrėjo dantų būklę! Bei puikiai atliko dantų šalinimo operaciją. Bet ypatingai noriu padėkoti gydytojai Julijai Baranovai ir chirurgui Juliui Jankauskui už puikiai atlikta operaciją ir priežiūrą po jos. Taip pat noriu padėkoti gydytojams kurie taip pat prisidėjo prie šios operacijos ir slaugėm kurios nepamiršo savo darbo. Ačiū už tai, kad šioje klinikoje jaučiausi saugi ir aprūpinta tinkama priežiūra, už tinkamai atlikta daktarų darbą, profesionalumą ir nuoširdumą. Didelis didelis ačiū jums! Sėkmės asmeniniame ir profesionaliame gyvenime!

Dėkoju Veido ir žandikaulių chirurgijos ll skyriaus med. personalui ir gydytojui S. K. Žukauskui, doc., m. dr. L. Zaleckui už atsakingą gydymą, profesionalumą ir nuoširdumą. Nuoširdus Jums ačiū! Sėkmės profesiniame ir asmeniniame gyvenime.

Dėkoju visam Jūsų personalui už malonų ir šiltą bendravimą. Labai ačiū gyd. S. Žukauskui ir doc. m. dr. L. Zaleckui už profesionalų ir atidų gydymą.

Esu labai dėkinga visam Jūsų personalui už nuoširdų bendravimą ir rūpestį. Už atidų ir atsakingą gydymą ir priežiūrą ačiū gyd. S. Žukauskui ir doc. m. dr. L. Zaleckui.

Dėkoju gyd. Juliui Jankauskui už dėmesingumą, malonų bendravimą. Šalintas protinis retinuotas dantis, viskas puikiai! Neapsižiaugiau kai patekau pas rezidentą, bet tikrai nenuvylė, netgi maloniai nustebino! Kai gydytojas pasitinka ir išlydi su šypsena, ne taip viskas ir baisu! Sėkmės ir ačiū :)

Laba diena. Noretume labai padekoti jaunai,graziai nuostabiai gyd. Evelinai Gineviciutei. Uz suteikta pagalba musu vaikeliui. Dekojame uz rupestinguma,mokejima ir nora bendrauti su vaikuciais. Linkime jums dideliu pasiekimu darbe ir sekmes !!! Pagarbiai Luko teveliai.

Padėka gyd. Gabrieliui Vainermanui ir kartu dirbančiai sesutei. Labai bijojau protinio danties šalinimo, bet darbas buvo greitas ir neskausmingas. Ačiū, sėkmės.

Noriu nuoširdžiai padėkoti gydytojai Dovilei Proškutei ir jos padėjėjai už puikiai atliktą odontologinės cistos operaciją ir santies šaknies viršūnės rezekciją. Esu jums nuoširdžiai dėkinga už profesionalumą, taktiškumą, atsakingumą!Dabar vėl galiu šypsotis.

DIDELIS AČIU GYDYTOJUI M. VAIČIŪNUI UŽ SUTEIKTĄ PAGALBĄ NEĮGALAI MERGAITEI, TAIP PAT DĖKUI KARTU DIRBUSIEMS KOLEGOMS. AČIŪ, DIDELĖS SĖKMĖS DARBE.

labai profesionalus gydytojas Mindaugas Vaiciunas, esu labai dekinga kad isrove sudetinga danti, kurio nesugebejo istrauti privati klinika, viska atliko greitai, neskausmingai, jokiu komplikaciju nebuvo. Labai paslaugus personalas

Aukštas lygis iš gydytojo Juliaus Jankausko pusės. Protinio danties rovimas su visais tolimesnių veiksmų komentarais, todėl žinoma, kas dabar bus ir nereikia laukti netikėto veiksmo; procedūra atlikta greitai. Seselė taip pat puikiai dirba. Turime išlaikyti tokius specialistus Lietuvoje

Labai noriu padekoti gydytoju M.Baseckui. Pavelavau i vizita, sutiko priimti. Labai aiskiai paaiskino mano problemos priezastis, bet gydymo galimybes. Sudare labai gera ispudi, pasirodo puiku specialistu savo srityje. Rekomenduoju! Anastasija Z.

Dėkoju gyd. Otilijai Kutanovaitei, už atliktą operaciją. Šauni daktarė. AČIŪ.

Esu labai dėkinga Rūtai Žaliūnienei. Jus nuostabi ir nepakartojama gydytoja, tik jūsų dėka mūsų sūnui išsaugoti dantukai. Malonu lankytis pas tokius geranoriškus profesionalus. Taip pat didelis ačiū sesutei Ingai, jūs puiki komanda.Norime palinkėti jums sveikatos ir sekmės. Ačiū. Su pagarba Saulė Šeškienė.
 
Všį Vilniaus Universiteto ligoninės Žalgirio klinika
Žalgirio g. 117, Vilnius, tel. (8 5) 272 75 00 (šiuo telefonu pacientų registracija nevykdoma),
faks. (8 5) 272 8576, el. paštas info@zalgirioklinika.lt
© 2018. Žalgirio klinika. Visos teisės saugomos. Dizainas ir programavimas: mediaPro