Žalgirio klinika
 
 
Klinikos centrai

Klinikos įstatai

Struktūra

Privatumo politika

Ataskaitos

Parama

Darbo užmokestis

Viešieji pirkimai

Vidaus tvarkos taisyklės

Paciento teisės ir pareigos

Darbuotojų etikos kodeksas

Projektai

Skelbimai

Siūlome darbą

Korupcijos prevencija

Bendradarbiaujame su Vilniaus
vaikų ir jaunimo dailės mokykla

Informacija apie tarnybines nuobaudas ir paskatinimus

Piliečių chartija

 

 


 

Ar esate patenkinti savo dantų būkle ?

Taip
Ne
Paslaugos

 


Klinikoje teikiama visų lygių ambulatorinė odontologinė ir specializuota stacionarinė burnos, veido ir žandikaulių chirurgijos pagalba. Dauguma dirbančių specialistų stažavęsi Europos ir JAV universitetuose.

 
 Klinikoje dirba:

   - gydytojai odontologai

   - gydytojai ortodontai
   - gydytojai endodontologai
   - gydytojai periodontologai
   - gydytojai vaikų odontologai
   - gydytojai odontologai ortopedai
   - gydytojai burnos, veido ir žandikaulių chirurgai
   - gydytojas neurologas
   - gydytojas radiologas
   - gydytojas echoskopuotojas
   - vidaus ligų gydytojai
   - burnos higienistai
   - logopedas
 Nemokamos paslaugos (teisės aktų numatyta apimtimi) : 

- apdraustiesiems privalomuoju sveikatos draudimu, pateikus Lietuvos nacionalinei sveikatos sistemai priklausančių gydymo įstaigų siuntimą gydytojo specialisto konsultacijai (žiūr. sutartį su teritorinėmis ligonių kasomis ), asmens tapatybę liudijantį dokumentą ir patvirtinus asmens draustumą informacinės sistemos duomenų bazėje. Už konsultacijos metu  sunautotas odontologines  medžiagas ir vienkartines priemones moka visi gyventojai, išskyrus vaikus, moksleivius, besimokančius dieninėse bendrojo lavinimo mokyklose, profesinių mokyklų dieniniuose skyriuose, iki jiems sukanka 24 metai, bei socialiai remtinus asmenis, pateikusius atitinkamas pažymas. 

 

- neapdraustiesiems -  tik būtinosios medicininės pagalbos paslaugos;

 

- ES/EEE šalių piliečiams, Lietuvos piliečiams, deklaravusiems gyvenamąją vietą kitoje ES šalyje, pateikus valstybinį draustumą patvirtinantį dokumentą ir asmens tapatybės dokumentą -  tik būtinosios medicinos paslaugos;

 

- kreipiantis dėl būtinosios pagalbos paslaugų siuntimas nereikalingas. 

 
 Mokamos paslaugos:

- pacientams, kurie neturi Lietuvos nacionalinės sveikatos sistemai priklausančių gydymo įstaigų siuntimo ir patys kreipiasi į kliniką;

 

- kai paciento pageidavimu teikiamos papildomos paslaugos, kurias pasirenka pacientas ir jos nėra susijusios su pagrindinės ligos gydymu, o priklauso kitam lydinčiam susirgimui (ligai) ir gali būti teikiamos tik leidus tuo metu pacientą gydančiam gydytojui;

 

- protezavimo paslaugos (išskyrus, kai šios paslaugos kompensuojamos iš PSDF biudžeto lėšų Sveikatos apsaugos ministro nustatyta tvarka);

 

- ES/EEE šalių piliečiams, turintiems teisę į nemokamą būtinąją pagalbą ir savo iniciatyva pasirinkusiems papildomas  paslaugas;

 

- ne ES/EEE šalių piliečiams visos asmens sveikatos priežiūros paslaugos  teikiamos mokamai.

 
 Diagnostika:

Atliekama veido, žandikaulių ir kaklo sričių įvairių  patologijų, tame tarpe greita  ir kvalifikuota šių sričių piktybinių ir nepiktybinių auglių diagnostika. Esant indikacijoms atliekamas ultragarsinis veido ir kaklo organų tyrimas. Prieš implantaciją, sergant veido ir žandikaulių ligomis, patyrus traumą,  atliekamas žandikaulių kompiuterinės tomografijos tyrimas.

 
 Gydytojai rezidentai:

Klinikoje itin kokybiškai dirba gydytojai rezidentai, konsultuojami vadovo. Jų teikiamoms paslaugoms taikoma 25% nuolaida.

 
 Studentai:

Odontologijos instituto dėstytojų prižiūrimi studentai odontologai be skausmo gydo, šalina dantis, jų šaknis, atlieka kitas odontologijos paslaugas. Studentai paslaugas teikia nemokamai. Mokama už medžiagas, o protezuojant – už medžiagas ir dantų techniko darbą.

 
 Būtinoji odontologinė pagalba:

Vilniaus miesto poliklinikų nedarbo metu bei poilsio ir švenčių dienomis besikreipiantiems su dantų skausmu, klinikoje teikiama būtinoji odontologinė pagalba. Pagalba teikiama kasdien nuo 20.00 val. iki 8.00 val., o poilsio ir švenčių dienomis - visą parą.

 Skubioji medicinos pagalba:

Klinikos Skubios pagalbos skyriuje pacientai dėl skubiosios medicinos pagalbos priimami visą parą, be poilsio dienų.

 
 
Pacientai kiekvieną pirmadienį konsultuojami dėl įvairios kilmės burnos, veido ir žandikaulių srities bei kaklo auglių, uždegimų, seilių liaukų ligų, viršutinio žandikaulio ančių (sinusų) patologijos, potrauminių kaulų ir minkštųjų audinių deformacijų, sergantys neurostomatologinėmis ligomis, taip pat dėl įgimtos ar įgytos veido kaulų ir minkštųjų audinių patologijos. Registracija išankstinė.
 
 
Dėl dantų implantacijos konsultuoja gydytojai burnos, veido ir žandikaulių  chirurgai ir gydytojai odontologai ortopedai. Plačiau
 
 
Kvalifikuoti burnos higienistai, atlieka profesionalią burnos higieną, šalina dantų akmenis, moko individualios burnos higienos.
 

Vilniaus universiteto ligoninės Žalgirio klinika bendradarbiauja su sveikatos draudimo bendrovėmis:

 
  1. ERGO Life Insurance SE

Kviečiame konsultuotis ir gydytis visos Lietuvos pacientus, kuriems reikia sudėtingos, taip pat ir paprastos odontologų pagalbos.

 

 

 Šiuo metu taikomos kainų  nuolaidos:

- gydytojų rezidentų teikiamoms paslaugoms - 25%

 Kainos kasoje nurodomos su nuolaidomis

Už suteiktas paslaugas pacientai gali atsiskaityti grynaisiais pinigais, banko mokėjimo kortelėmis arba pavedimu į VUL Žalgirio klinikos banko sąskaitą (banko sąskaitos numeris LT84 4010 0424 0003 3883).

 

 
 

 Radiologijos poskyryje

daromos:
- dantų rentgeno nuotraukos,
- ortopantomogramos (panoraminės  Ro‘ nuotraukos),

atliekamas:
- kompiuterinės tomografijos tyrimas;
- veido - žandikaulių srities ultragarso (echoskopijos) diagnostinis tyrimas.

 
 
 Klinikinėje laboratorijoje atliekami kraujo tyrimai. Dėl papildomos informacijos kreiptis į  311 kab., tel. 2780576. Laboratorijos darbo laikas 8:00 – 15:00 val.
 
 
 Estetiški dantų protezai per 1 val. Plačiau
 

 

Teikiamos dantų protezavimo paslaugos kompensuojamos iš PSDF biudžeto lėšų Sveikatos apsaugos ministerijos nustatyta tvarka.
Nuo 2021 m. sausio 1 d. kompensuojama suma yra:

1.  Asmenims, kuriems sukako senatvės pensijos amžius arba pripažintiems nedarbingais arba iš dalies darbingais:
561,35 € - kurie turi mažiau kaip 10 funkciškai visaverčių kontaktuojančių natūralių ar kokybiškų protezuotų antagonistinių dantų porų nuo pirmojo krūminio danties iki kitos pusės pirmojo krūminio danties, ir tiems, kuriems diagnozuotas didesnis nei II laipsnio patologinis visų dantų nudilimas (daugiau kaip 1/3 danties vainiko aukščio);
1727,20 € - kurių bedantis apatinis žandikaulis 4, 5, 6 dantų srityje yra mažesnio nei 12 mm aukščio (reikalingas gydytojų odontologų specialistų konsiliumas).

2.    Vaikams iki 18 metų:

286,48 € - jei kramtymo sistema dar vystosi, protezuojama naudojant laikinus dantų protezus, pagamintus laboratorijoje ar odontologijos kabinete iš polimerizuojamų polimerų, arba standartinius apsauginius metalinius vainikėlius;

1727,20 € - jei kramtymo sistema yra iš esmės susiformavusi, protezuojama naudojant ilgalaikių konstrukcinių medžiagų dantų protezus (reikalingas gydytojų odontologų specialistų konsiliumas).

3.    Asmenims, kuriems buvo taikytas gydymas dėl burnos, veido ir žandikaulių onkologinės ligos:

561,35€ € - jei po taikyto specifinio (spindulinio ir (ar) chemoterapinio) gydymo burnos ertmėje yra mažiau kaip 10 funkciškai visaverčių kontaktuojančių natūralių ar kokybiškų protezuotų antagonistinių dantų porų nuo pirmojo krūminio danties iki kitos pusės pirmojo krūminio danties;

1727,20 € - jei atlikta burnos ertmės, veido ir žandikaulių operacija, kai šalinami minkštieji audiniai ir (ar) atliekama žandikaulių srities kaulo rezekcija (reikalingas gydytojų odontologų specialistų ir atitinkamos srities gydytojų specialistų konsiliumas).

! Viršijus nustatytą kompensuojamą sumą, skirtumą pacientas apmoka savo lėšomis.

 

Nemokamai teikiamos krūminių dantų dengimo silantinėmis medžiagomis paslaugos vaikams nuo 6 iki 14 metų.

 

 

2020 m. pasirašėme sutartis su teritorinėmis ligonių kasomis dėl paslaugų teikimo ir apmokėjimo

 Žiūrėti sutartį

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Všį Vilniaus Universiteto ligoninės Žalgirio klinika
Žalgirio g. 117, Vilnius, tel. (8 5) 272 10 31 (šiuo telefonu pacientų registracija nevykdoma),
faks. (8 5) 272 8576, el. paštas info@zalgirioklinika.lt
© 2021. Žalgirio klinika. Visos teisės saugomos. Dizainas ir programavimas: mediaPro