Naujienos

2024 - 02 - 05

Lietuvos Respublikos odontologų rūmai ir Vilniaus universitetas kviečia dalyvauti visuomenės burnos sveikatos žinių gerinimo iniciatyvoje

Lietuvos Respublikos odontologų rūmai ir Vilniaus universitetas vykdo Lietuvos visuomenės burnos sveikatos žinių gerinimo iniciatyvą ir tyrimą interaktyviu būdu.

Tyrimas vykdomas virtualioje mokymų svetainėje „Virtualus Odontologas“ (nuoroda: https://www.virtualusodontologas.lt), kurioje kiekvienas ras įdomių ir aktualių mokomųjų straipsnių apie burnos sveikatą.

Lietuvos Respublikos odontologų rūmai ir Vilniaus universitetas kviečia šiame tyrime dalyvauti vyresnius nei 65 metų senjorus ir taip pagerinti žinias burnos sveikatos klausimais!

Pirmiausia, siekiant įvertinti Jūsų pradines žinias, atsakykite į anketos klausimus apie burnos sveikatos žinias. Anketą rasite paspaudę nuorodą -  https://forms.gle/35bmpxA5XwnaGWkh6

Tuomet į Jūsų nurodytą elektroninį paštą kas dvi savaites bus atsiųsta po vieną mokomąjį straipsnį apie burnos sveikatą, ligų profilaktiką. Po 4 mokomųjų straipsnių Jūsų bus paprašyta pakartotinai užpildyti anketą, kuri leis įvertinti žinių pokytį.

Svarbu – tiriamieji, užpildę antrąją anketą, gaus 10 eurų dovanų vertės kuponą! 

Šis tyrimas yra remiamas Lietuvos Respublikos odontologų rūmų ir tarptautinio Borrow fondo (The Borrow Foundation, UK).

Dėkojame už dėmesį ir tikimės, jog sužinosite naudingų ir įdomių faktų apie burnos sveikatą!