Naujienos

2024 - 02 - 07

VšĮ Vilniaus universiteto ligoninės Žalgirio klinika planuoja įgyvendinti naują iniciatyvą burnos sveikatos srityje

VšĮ Vilniaus universiteto ligoninės Žalgirio klinika, vienintelė specializuota odontologinė ligoninė šalyje, pristato naują inovatyvų projektą burnos sveikatos srityje. Per pastaruosius penkiolika metų klinika sėkmingai įgyvendino beveik 20 projektų, kuriuos finansavo tiek Europos Sąjungos lėšomis, tiek privačių fondų, įskaitant „Borrow foundation“, lėšomis. Šie projektai buvo skirti klinikos infrastruktūros modernizavimui, naujų gydymo metodų kūrimui bei Lietuvos gyventojų burnos sveikatos duomenų analizei.

Remdamasi savo plėtota patirtimi ir išanalizavusi pacientų poreikius, ši specializuota odontologijos įstaiga parengė naują iniciatyvą, kuri atitinka šių dienų iššūkius ir poreikius.

Pagrindinis naujos iniciatyvos tikslas yra sukurti modernią skaitmeninę platformą, leidžiančią pacientams lengvai pasiekti ir naudoti verifikuotą burnos sveikatos medicininę informaciją bei rekomendacijas. Tai ne tik padės pagerinti gydymo efektyvumą, bet ir skatins aktyvumą dalyvaujant savo burnos sveikatos priežiūros procese.

Projekto veikla taip pat bus orientuota į įvairias gyventojų grupes, įskaitant pacientus su specialiais poreikiais, kaimo vietovių gyventojus, viešojo sektoriaus darbuotojus ir užsienyje gyvenančius bei dirbančius asmenis. Tai leis svarbiai medicininei informacijai tapti prieinamesnei visiems gyventojams, nepriklausomai nuo jų gyvenamosios vietos ar gyvenimo aplinkybių.

VšĮ Vilniaus universiteto ligoninės Žalgirio klinika jau pateikė paraišką Centrinei projektų valdymo agentūrai (CPVA) šiam projektui įgyvendinti. Tikimės, kad, gavus finansavimą, projektas bus sėkmingai įgyvendintas, prisidės prie visuotinio gyventojų sveikatos gerinimo ir padidins žinias apie burnos sveikatą bei jos priežiūrą.

Jei norite sužinoti daugiau apie šį projektą arba susisiekti su mumis, prašome kreiptis į direktoriaus pavaduotoją Solveigą Pakalkienę el.p. [email protected] arba tel. Nr. (8 5) 272 68 05

Prašome skelbti šią informaciją spaudai ir dalintis ja su visuomene informacijos tikslais.

Dėkojame už dėmesį.
VšĮ Vilniaus universiteto ligoninės Žalgirio klinika