Neįgaliųjų gydymas

Fizinę ar psichinę negalią turintiems žmonėms reikalinga ypatinga dantų priežiūra ir gydymas. Klinikos tikslas padaryti odontologinio gydymo paslaugas savalaikes ir prieinamas kiekvienam negalią turinčiam pacientui: suteikti neatidėliotiną pagalbą esant ūmiam dantų skausmui, sudaryti individualų gydymo planą atsižvelgiant į paciento galimybes bendradarbiauti ir bendrus organizmo susirgimus, gydyti dantis taikant naujas technologijas ir įvairias nejautros rūšis (vietinę, bendrinę nejautrą, sedaciją).

Neįgalieji, jų šeimos nariai, globojantys asmenys ar socialiniai darbuotojai informuojami apie burnos ligų atsiradimo tikimybę ir burnos higieną, nes negalią turintiems žmonėms reikia intensyvios ir atkaklios dantų ligų profilaktikos.

Fizinę ar psichinę negalią turintys pacientai konsultuojami ir gydomi VšĮ Vilniaus universiteto ligoninės Žalgirio klinikoje dirbančių gydytojų odontologų, bendrosios praktikos gydytojų odontologų, gydytojų anesteziologų. Pacientai konsultacijoms ir gydymui registruojami VšĮ VUL Žalgirio klinikos konsultacinės poliklinikos registratūroje.